مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/07/18 تعداد بازدید: 131
print
 گلستان رتبه هشتم کشور در پرداخت تسهیلات رونق تولید را داراست

 استاندار گلستان در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید؛

 
گلستان رتبه هشتم کشور در پرداخت تسهیلات رونق تولید را داراست
 
 استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت ایجاد اشتغال در جامعه، اظهار کرد: گلستان رتبه هشتم کشور در پرداخت تسهیلات رونق تولید را داراست و باید بانک های استان همکاری لازم را جهت تسهیل در امر کارآفرینی داشته باشند.
 
 دکتر حسن صادقلو ،استاندار گلستان،در چهل و سومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان،گفت: باید لیستی از بنگاه های اقتصادی که به دلیل معوقات بانکی به تملک بانک ها درآمده است، آماده شود تا در مورد آنها تعیین تکلیف شود.
 
وی افزود: با توجه به اینکه در کشور 20 هزار میلیارد تومان تسهیلات به رونق تولید و 10 هزار میلیارد تومان تسهیلات جهت بازسازی و نوسازی واحدهای تولیدی اختصاص یافته است، نیاز است شورای هماهنگی بانک های استان مغایرت ها بین بانک ها را مرتفع سازد و زمینه ارائه تسهیلات به متقاضیان را ایجاد نماید.
 
دکتر صادقلو تصریح کرد: تا کنون 594 واحد تولیدی به بانک های استان معرفی شده اند و مبلغ 31 میلیارد و 400 میلیون تومان به 21 واحد تولیدی پرداخت شده و لازم است بانک ها جهت بررسی و تسریع در پرداخت همکاری لازم را با متقاضیان داشته باشند.
وی یادآور شد: در سال جاری 50 میلیارد تومان از محل تبصره 36 جهت تقویت مباحث مرتبط با انرژی به استان اختصاص یافته است که می توان از آن در جهت تقویت شهرک های صنعتی استفاده کرد.
 
استاندار گلستان تسهیلات رونق تولید را فرصتی برای تولیدکنندگان دانست و افزود: لیست افرادی که به بانک ها جهت تکمیل پرونده و یا دریافت تسهیلات مراجعه نکرده اند مشخص شود و متقاضیان دیگر جایگزین شوند و از این امکان استفاده نمایند.
 
دکتر صادقلو از بانک ها خواست تلاش کنند تا مشکلات تولید کنندگان مرتفع شود تا آنان در راستای افزایش تولید و اشتغال اقدام نمایند.
همچنین در چهل و سومین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان مدیر کل صنعت معدن و تجارت استان گزارشی از اقدامات کارگروه ارائه کرد و همچنین مشکلات 5 واحد تولیدی استان بررسی شد و با حضور استاندار گلستان، دستگاه های اجرایی مرتبط و مدیران عامل بانک ها دستوراتی جهت رفع مشکلات واحدهای تولیدی صادر شد.
 
 
گلستان رتبه هشتم کشور در پرداخت تسهیلات رونق تولید را داراست
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک