مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/06/19 تعداد بازدید: 231
print
گلستان در تولید برخی داروها از استان های پیشرو است

معاون علمی و فناوری رییس جمهور با تاکید اینکه بیش از 130 برنامه حمایتی از شرکت‌‌های دانش‎بنیان صورت می‎گیرد، اظهار کرد: استان گلستان در تولید برخی داروها  از جمله استان‌های پیشرو است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان؛دکتر، سورنا ستاری ظهر امروز دوشنبه 19 شهریور در حاشیه بازدید از شرکت دانش بنیان پارس بافت گلستان تصریح کرد: : استان گلستان در حوزه دانش‎بنیان با وضعیت مطلوب فاصله دارد ولی شرکت‌های خوبی در این استان فعال هستند.
وی با اشاره به اینکه ۳ هزار و ۷۰۰ شرکت دانش‎بنیان در داخل کشور داریم ، افزود: ستاری گفت: توسعه شرکت دانش‎بنیان در داخل استان به این مهم بستگی دارد که تا چه میزان محیط کار داخل استان پذیرای این نوع شرکت‌ها است.
رییس بنیاد ملی نخبگان کشور با بیان اینکه مسائل دانش‎بنیان تنها توسط دولت اجرا نمی‌شود، تصریح کرد: فرهنگ عمومی در توسعه مسائل دانش‎بنیان بسیار حائز اهمیت است و نباید همه چیز  را در پول خلاصه کرد.
دکتر ستاری خاطر نشان کرد:شرکت‎های زیادی در شهرک صنعتی آق‌قلا دانش‎بنیان هستند و نیاز است که فرهنگ‌سازی جدیدی در این زمینه اتفاق بیفتد.
معاون علمی و فناوری رییس جمهور با اشاره به اینکه اگر چنانچه نیروی انسانی کارآمد داشته باشیم هر ساله در حوزه دانش‎بنیان پیشرفت می‌کنیم،گفت: امیدواریم این پیشرفت توسعه یابد و در این راستا شرکت‌ها نیز توسعه خواهند یافت‌.
وی با بیان اینکه در ایجاد شرکت‎های دانش‎بنیان باید زنجیره‎ای تشکیل شود، ابراز کرد: در بحث منابع اولیه مصوبه خوبی در دولت داشتیم و بازار فوق‌العاده‌ایم در کشور وجود دارد که با نوسانات اخیر تکان خورده است.
لازم به ذکر است، شرکت دانش بنیان پارس بافت گلستان در زمینه دستگاه تولید فنس فعالیت داشته و کارخانه این شرکت از سه سال قبل راه اندازی شده است.
 
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک