مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/06/18 تعداد بازدید: 221
print
گلستان از نظر امنیتی در شرایط معقول و مطلوبی قرار دارد

استاندار گلستان با اشاره به وضعیت استان در حوزه امنیتی، افزود: استان گلستان از لحاظ امنیتی در شرایط معقول و مطلوبی است و البته در سطح کشور نیز وضعیت امنیتی مطلوب است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، سید مناف هاشمی، پیش از ظهر امروز یکشنبه 18 شهریور در همایش طلایه داران تبلیغ در چهل سال بصیرت عاشورایی که با حضور وزیر اطلاعات و آیت الله نورمفیدی نماینده ولی فقیه در استان، برگزار شد، با اشاره به شرایط خطیر جامعه، گفت: اقتدار و توانمندی جمهوری اسلامی ایران در این چند سال نشان از این است که برخی از ابرقدرت ها تحمل این اقتدار را ندارند.
 
وی افزود: خوشبختانه گلستان ، اغتشاشات دی ماه سال گذشته را نیز با درایت و مدیریت شورای تامین استان، با کمترین هزینه و خسارت مدیریت کرد.
 
دکتر هاشمی تصریح کرد: در حوزه دستگیری کانون های شورشی منافقین و جلوگیری از حیف و میل در حوزه اقتصادی نیز اقداماتی مناسبی صورت گرفت.
 
وی با بیان اینکه امروز در آستانه چهل سالگی انقلاب نیاز به همدلی و مشارکت همه است، اظهارداشت: با وجود مشکلات و مسائلی در کشور و استان، مردم استان گلستان با وحدت و همدلی کامل در کنار هم زندگی می کنند.
 
استاندار گلستان با اشاره به نرخ بیکاری در استان نیز گفت: نرخ بیکاری در استان از 12.6 در سال گذشته به 8.8 درصد کاهش یافته است.
 
دکتر هاشمی ادامه داد: امروز قطب توسعه استان فقط کشاورزی نیست بلکه در حوزه صنعت، معدن، گردشگری و ... اقدامات خوبی صورت گرفته است.
 
وی افزود: با توجه به فشارهایی که کشور تحمل می کند استان گلستان در 5 ماهه اول سال نسبت به مدت مشابه قبل 43 درصد رشد صادرات و ارز آوری داشته است.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک