مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/06/27 تعداد بازدید: 140
print
کارگاه آموزشی سه روزه سبک زندگی در گلستان برگزار می شود

کارگاه آموزشی سه روزه سبک زندگی با هدف پاسخگویی به نیازهای معرفتی و مهارتی مردم با حضور فعالان قرآنی در گلستان برگزار می شود.

سیدمصطفی حسینی واعظ در جلسه توجیهی سبک زندگی قرآنی ویژه مدیران موسسات و مراکز قرآنی گرگان گفت: کارگاه آموزشی سه روزه سبک زندگی قرآنی با حضور اساتید اعزامی از سوی سازمان دارالقرآن کریم و با شرکت فعالان قرآنی سطح استان مورخ ۱۰، ۱۱ و ۱۲ مهرماه سال جاری در کانون طاها شهرستان گرگان برگزار می‌شود.

رییس اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی استان افزود: این کارگاه آموزشی با هدف پاسخگویی به نیازهای معرفتی و مهارتی اقشار مختلف جامعه و به صحنه آوردن قرآن و فرهنگ نجاتبخش آن در عرصه های مختلف زندگی فردی، خانواده، اجتماعی و مواجهه اصولی با آسیب های اجتماعی و با عنایت به توجهات مقام معظم رهبری به مقوله مهم سبک زندگی اسلامی، به همت اداره امور قرآنی تبلیغات اسلامی گلستان و با همکاری و مشارکت اتحادیه موسسات و تشکل های مردمی قرآن و عترت استان برگزار می‌شود.

در ادامه کارگاه آموزشی پیشگیری و کنترل دیابت ویژه مدیران موسسات و مراکز قرآنی گرگان با حضور دکتر کاوه لطفی از بنیاد بین المللی پیشگیری و کنترل دیابت ایرانیان در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان برگزار شد.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک