مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/08/15 تعداد بازدید: 302
print
پیاده روی اربعین بزرگ ترین رزمایش مدافعان ولایت است

حجت الاسلام رضا دیلمی گفت: پیاده روی اربعین بزرگ ترین رزمایش منتظران راستین و مدافعان ولایت است.

 رئیس اداره تبلیغات اسلامی آزادشهر:

پیاده روی اربعین بزرگ ترین رزمایش مدافعان ولایت است
 
حجت‌الاسلام رضا دیلمی گفت: پیاده روی اربعین بزرگ ترین رزمایش منتظران راستین و مدافعان ولایت است.
 
 حجت‌الاسلام رضا دیلمی در جلسه ستاد شئون فرهنگی این شهرستان در سخنانی به اهمیت پیاده روی اربعین حسینی و برپایی موکب ها پرداخت و گفت: پیاده روی اربعین بزرگترین رزمایش منتظران راستین و مدافعان ولایت است و افتخاری برای جهان اسلام است.
 
رئیس اداره تبلیغات اسلامی آزادشهر افزود: خدمت به زائران امام حسین(ع) افتخار بسیار بزرگ است، در روایات آمده است که وقتی قطره اشکی بر امام حسین(ع) ریخته می‌شود نخستین کسی که به او نگاه می‌کند خود حضرت خواهد بود و برای او از خدا استغفار می‌کند و از پیامبر، امیرمؤمنان و حضرت صدیقه طاهره نیز می خواهد که برای زائر و گریه کننده او استغفار کنند.
 
عضو شورای فرهنگ عمومی آزادشهر با بیان این که روایات مربوط به زیارت امام حسین(ع) و اهمیت آن فراوان است، اظهار داشت: باید از ظرفیت عظیم اربعین نهایت استفاده را به‌ویژه در بعد فرهنگی انجام داد یعنی وقتی زائری در کربلا حضور پیدا می‌کند و به کشور بازمی گردد اعتقاد او به امامت باید چند برابر شود و اعقادات او مستحکم تر باشد.
 
وی عنوان کرد: باید به مسأله فرهنگی در اربعین بهای ویژه داده شود، اربعین فرصتی است که می توان حقایق دین را به جهانیان منتقل کرد، امروز دنیای اسلام و بشریت نیازمند به مکتب اهل بیت(ع) هستند از این رو باید برای احیای این مکتب تلاش کرد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک