مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/09/14 تعداد بازدید: 436
print
وحدت جهان اسلام توطئه های دشمنان را خنثی می کند

علیرضا کریم کشته افزود: وحدت جهان اسلام توطئه های دشمنان را خنثی می کند.

 کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی کلاله:

وحدت جهان اسلام توطئه های دشمنان را خنثی می‌کند
علیرضا کریم کشته افزود: وحدت جهان اسلام توطئه های دشمنان را خنثی می‌کند.
 
علیرضا کریم کشته در حاشیه مراسم قرانی منایان وحدت خاطرنشان کرد: آنچه که براى ما مسلمانها مهم است،این است که معرفت خود را نسبت به اسلام و پیغمبر گرامى اسلام، زیاد کنیم.
 
وی با بیان اینکه امروز در دنیاى اسلام یکى ازدردهاى بزرگ، درد تفرقه و جدایى است گفت:محور وحدت عالم اسلام، می‏تواند وجودمقدّس پیغمبر، نقطه اعتقاد همه، نقطه تمرکز عواطف همه انسانها باشد.
 
وی اظهار داشت: ما امروز در دنیای اسلام پرچمدار و حدت هستیم و در جامعه ما شیعه وسنی در کنار هم زندگی می‌کنند که این موضوع دشمنان را آزار میدهد و تلاش دارند با شیوه های سیاسی مسلمانان را در مقابل هم قرار دهند که باید هوشیار بود و با پیروی از دستورات خدا و راهنمایی های نبی مکرم اسلام (ص) توطئه های دشمنان راخنثی کرد.
 
کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی کلاله بیان کرد: آموزه‌های قرآنی و رهنمودهای آن، زیر بار زور نرفتن، حفظ عزت، استقلال، همدلی و همراهی مسلمانان در مقابل دشمنان را به خوبی تشریح می‌کند و توجه به آن‌ها به خوبی وحدت بخش مسلمانان خواهد بود و این وحدت کمک می‌کند تا دشمنان را به خوبی از سر راه برداریم.
 
کریم کشته در پایان خاطرنشان کرد: دیدارعلماء و روحانیون شیعه و سنی، برگزاری کاروان وحدت، برگزاری مراسم متمرکز هفته وحدت، اعزام مبلغ، برگزاری محافل انس با قرآن و جشن و سرور در سطح شهرستان و اجرای دیگر مراسم فرهنگی از برنامه های اجرا شده در این هفته است.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک