مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/05/11 تعداد بازدید: 11
print
 هواشناسی گلستان هشدار داد: ورود سامانه بارشی به گلستان/ احتمال طغیان رودخانه ها

گرگان- هواشناسی گلستان طی اطلاعیه ای از ورود سامانه بارشی به استان و احتمال آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها خبرداد.

ورود سامانه بارشی به گلستان/ احتمال طغیان رودخانه ها
 
گرگان- هواشناسی گلستان طی اطلاعیه ای از ورود سامانه بارشی به استان و احتمال آبگرفتگی معابر و طغیان رودخانه ها خبرداد.
 
هواشناسی گلستان طی اخطاریه نارنجی شماره چهار، از فعالیت سامانه بارشی در استان از روز سه شنبه خبرداد.
 
براساس این هشدار، سامانه بارشی از سه شنبه وارد استان شده و پیامد آن رگبار و رعد و برق، کاهش نسبی دما و وزش باد نسبتاً شدید موقتی است.
 
نشست کمیته پیش آگاهی و کمیته بحران هواشناسی استان گلستان هم تشکیل و در آن مدیرکل هواشناسی گلستان نسبت به وقوع رگبار و رعدوبرق پراکنده و بارش های نقطه ای در استان هشدار داد.
 
نوربخش داداشی اظهارکرد: الگوهای پیش یابی بیانگر آن است که هوای استان از ساعات شب سه شنبه تحت تاثیر سامانه بارشی قرار می گیرد که مخاطرات آن به صورت رگبار و رعد و برق، کاهش نسبی دما و وزش باد نسبتاً شدید ظاهر می شود.
 
طبق گفته وی فعالیت این سامانه تا روز پنج شنبه ادامه خواهد داشت.
 
داداشی گفت: با توجه به احتمال بارش های نقطه ای سنگین آبگرفتگی معابر عمومی، بالا آمدن سطح آب رودخانه ها، طغیان ناگهانی در مناطق مستعد و شیبدار و وقوع صاعقه، لازم است مراتب به مدیریت بحران، هلال احمر و دیگر دستگاه های خدمت رسان اطلاع رسانی شود.
 
وی بر آمادگی و هوشیاری کارشناسان پیش بینی و مدیریت بحران، برای اطلاع رسانی بهنگام و کاهش ترددهای جاده ای، دور شدن از حاشیه رودخانه ها و مسیل ها و اتخاذ تصمیمات پیشگیرانه توسط دستگاه های ذیربط تاکید کرد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک