مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/05/11 تعداد بازدید: 52
print
 نشست توجیهی گزینش روحانیون طرح استقرار گلستان

نشست توجیهی گزینش روحانیون طرح استقرار گلستان با حضور مسئول جذب و گزینش روحانیون طرح استقرار و مسئول امام روستای کشور در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان برگزار شد.

 نشست توجیهی گزینش روحانیون طرح استقرار گلستان

 
نشست توجیهی گزینش روحانیون طرح استقرار گلستان با حضور مسئول جذب و گزینش روحانیون طرح استقرار و مسئول امام روستای کشور در سالن اجتماعات اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان برگزار شد.
 
 نشست توجیهی گزینش طرح روحانیون استقرار استان با حضور حجت‌الاسلام زارعی زاده مسئول جذب و گزینش روحانیون طرح استقرار و حجت‌الاسلام امیدیان مسئول امام روستا نمایندگان سازمان تبلیغات اسلامی کشور در سالن سردار شهید قاسم سلیمانی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان برگزار شد.
 
در این نشست ابتدا حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد در خصوص اعزام روحانیون در محلات و مناطق آسیب پذیر گفت: حضور روحانیون توانمند، مطلع و واقف به امور در نقاط آسیب پذیر و محلات یک ضرورت است و از اهمیت بالایی برخوردار است.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان بیان کرد: در ایام کرونا، گرگان به ۹۵ منطقه با موضوع روحانیون تقسیم شد و در طرح مواسات و معیشت نقش موثری داشتند.
 
وی با بیان این مطلب که ۴۰ درصد جمعیت گلستان را اهل سنت تشکیل می دهند، گفت: از ۴ هزار شهید استان، ۵۰۰ شهید از اهل سنت می باشند.
 
در ادامه حجت‌الاسلام زارعی زاده با بیان این مطلب که امامت، کار سنگینی است، ابراز کرد: باید افرادی پای کار بیایند که هم از منظر علم و هم عمل توانمند باشند.
 
مسئول جذب و گزینش روحانیون طرح استقرار کشور در خصوص این طرح گفت: طرح استقرار روحانیون یک کار بزرگ جهت گسترش دین و فرهنگ ناب اسلام است.
 
حجت‌الاسلام امیدیان توضیح داد: اولین قدم در بحث تبلیغ، گزینش روحانیون است و استفاده از تفکر و علم روحانیون در تبلیغ دین مهم است.
 
مسئول امام روستای کشور با بیان اینکه حوزه امامت، حوزه بسیار تاثیرگذاری است، تصریح کرد: اگر طرح امام محله اتفاق بیفتد و امامی بتواند امتی را در کنار خودش حس کند دیگر آن امام است که رهنمود خواهد کرد و راهبری را پیش خواهد برد.
 
وی با بیان این مطلب که استان گلستان در طرح مواسات از استانهای موفق در کشور بود، ادامه داد: تشکل های دینی، موسسات قرآنی، مساجد و گروه های جهادی در اجرای این طرح نقش موثری داشتند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک