مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/08/13 تعداد بازدید: 71
print
نتیجه پدافند غیرعامل، توسعه متوازن همراه با عدالت است

 استاندار گلستان با اشاره به تعریف پدافند غیرعامل گفت: پدافند غیرعامل یکی از ساده ترین راه ها، کم هزینه ترین شیوه ها و صلح آمیزترین روش های دفاع یک دولت و ملت در مقابل دشمنان است که خروجی آن توسعه متوازن و پایدار همراه با عدالت می باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، سید مناف هاشمی عصر امروز یکشنبه 13 آبان در دیدار اعضای اصلی شورای پدافند غیر عامل استان اظهار کرد: پدافند غیر عامل، یکی از مهمترین عوامل اقتدار و توفیق دولتها در حفظ و گسترش امنیت است. 
وی افزود: با توجه به گستردگی حوزه عملکردی پدافند غیرعامل در زمینه های مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سایبری و ... می توان گفت که در صورت عدم توجه به موضوع امنیت، سایر اقدامات در این حوزه تحت الشعاع قرار گرفته و کارآیی لازم و مناسب را نخواهد داشت. 
هاشمی تأکید کرد: همه دستگاه های عضو و مرتبط با پدافند غیر عامل باید وظایف خود را به درستی انجام دهند. 
وی گفت: باید علاوه بر فرهنگ سازی عمومی موضوع پدافند غیرعامل، مردم را از اهمیت آن مطلع کرده و ارتباط دستگاه های اجرایی با این موضوع نیز به خوبی تبیین و تشریح شود. 
استاندار گلستان تصریح کرد: باید یک نقشه راه درست همراه با شاخص های کمی و کیفی داشته باشیم تا بتوانیم عملکرد خود در این حوزه را بسنجیم. 
لازم به ذکر است، در ابتدای این جلسه، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گزارشی از اقدامات صورت گرفته در این شورا ارائه کرد و رؤسای کارگروه های 14 گانه این شورا نیز شرح وظایف و گزارش عملکرد خود را بیان نمودند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک