مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/09/08 تعداد بازدید: 380
print
موسسات قرآنی سرمایه نظام و جامعه اند

حجت الاسلام نور الله ولی نژاد گفت: خدمات موسسات قرآنی در جامعه بسیار ارزشمند است و موسسات سرمایه نظام و جامعه اند.

 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان:

موسسات قرآنی سرمایه نظام و جامعه اند
حجت‌الاسلام نور الله ولی نژاد گفت: خدمات موسسات قرآنی در جامعه بسیار ارزشمند است و  موسسات سرمایه نظام و جامعه اند. 
 
حجت‌الاسلام نور الله ولی نژاد در جلسه هم اندیشی مدیران و موسسات قرآنی استان اظهار داشت:برگزاری این نشست ها که با محوریت  و نام قرآن برگزار می شود بسیار ارزشمند است و توفیق بزرگی است که  عمر انسان صرف قرآن و این چشمه جوشان الهی شود.
مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان تصریح کرد:در مسیر قرآن قرار گرفتن توفیقی است که شامل حال همه انسان ها نمی شود و باید قدر دان آن باشیم.
 
وی با اشاره به اینکه باید ذهن  ها را متمرکز به فرصت کرد،افزود: گاهی یک رخداد و حادثه ای در زندگی انسان ها موحب می شود که انسان توفیق خود را از دست بدهد پس تا فرصت هست باید از آن استفاده مفید کرد.
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان  در ادامه با تشکر از زحمت خوب و ارزشمند مدیران موسسات قرآنی افزود:با توجه به تجربه و سواد اجرایی خوب این مجموعه ارزنده و تاثیر گذار ضروری است تا طرح ها و ایده هایی که در ذهن هاست مکتوب شود و در گردنه اجرایی قرار گیرد.
وی در ادامه این نشست بر راه اندازی و تشکیل کارگروه و کمیسون های قرآنی تاکید کرد و افزود:برگزاری جلسات مدون و منظم اینچنینی می تواند نقش موثری در ارتقای سطح کیفی و کمی فعالیت های قرآنی داشته باشد و همچنین نیروهای قرآنی بتوانند در تصمیمات و فعالیت های اجرائی در حوزه قرآن دخالت کنند.
 
عضو شورای فرهنگ عمومی استان تصریح کرد:باید از ظرفیت و قابلیت های مردمی برای حمایت  از فعالیت های قرآنی بهره گرفته شود و در ترویج فعالیت های قرآنی  از بخش مردمی بیشتر استفاده شود و این جریان رشد پیدا کند و دامنه اش افزایش پیدا کند.
 
این مقام استانی بیان داشت:باید از مشارکت های مردمی در حوزه وقف قرآنی بیشتر استفاده کنید و مشارکت های مردمی  معنی دار شود و برای رسیدن به این مشارکت نیاز است تا وارد لایه های درونی جامعه شوید.
 
وی  در این نشست با تاکید بر بهره گیری بیش تر از جلسات قرآنی خانگی اظهار داشت:جلسات خانگی قرآنی شناسایی،رصد و سیاستگزاری شود و ظرفیت خوبی است و باید از این ظرفیت بهره گرفت.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک