مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/01/09 تعداد بازدید: 269
print
موسسات قرآنی در برگزاری اعتکاف شهرستان مینودشت مشارکت می کنند

حجت الاسلام ابوالفضل مصطفی لو گفت: موسسات قرآنی در برگزاری اعتکاف شهرستان مینودشت مشارکت می کنند.

 حجت‌الاسلام ابوالفضل مصطفی لو در گفتگویی با روابط عمومی این اداره گزارشی از برنامه های قرآنی این اداره در مراسم معنوی اعتکاف در شهرستان مینودشت ارائه کرد.

کارشناس قرآنی تبلیغات اسلامی مینودشت افزود: موسسات قرآنی و فعالان عرصه علوم قرآنی نقش مهمی در برنامه ها و مناسبتهای سال گذشته داشته اند.

کارشناس قرآنی اداره تبلیغات اسلامی مینودشت گفت: در ایام اعتکاف مربیان وقاریان قرآن، مسئولان خانه های قرآن و موسسات قرآنی در برگزاری برنامه های قرآنی بین معتکفین با این اداره همکاری خواهند داشت.

وی افزود: مهم ترین درخواست مراکز و دست اندرکاران اعتکاف، تغذیه فرهنگی معتکفین اعم از اعزام مبلغ، کتاب، بروشور و... همچنین حداقلم تبلیغی و طرح های تبلیغی هنری جهت فضاسازی امر اعتکاف است که امیدواریم با مساعدت ستاد فراهم شود.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک