مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/10/15 تعداد بازدید: 185
print
ملت ایران از حوادث اخیر آشوبگران و حمایت دشمنان به شدت نگران و عصبانی است

حجت الاسلام نور الله ولی نژاد گفت:ملت ایران از حوادث اخیر آشوبگران و حمایت دشمنان به شدت نگران و عصبانی است و می دانند که رد پای دشمن در میان است.

 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان:

ملت ایران از حوادث اخیر آشوبگران و حمایت دشمنان به شدت نگران و عصبانی است
 
حجت‌الاسلام نور الله ولی نژاد گفت:ملت ایران از حوادث اخیر آشوبگران و حمایت دشمنان به شدت نگران و عصبانی است و می دانند که رد پای دشمن در میان است.
 
حجت‌الاسلام نور الله ولی نژاد در رابطه حوادث اخیر که توسط آشوبگران در کشور رخ داد،در گفتگو با برنامه رادیویی گلستان اظهار داشت:این حرکت به دور از شأن ملت بزرگ ایران است و همه ملت را به شدت نگران کرده است.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان افزود:ملت ایران شاهد بودند که دشمن از این حرکت اغتشاش گران بسیار خوشحال شد و نشان می دهد که در برخی از نقاط کشور پای دشمن در میان است.
 
ولی نژاد اظهار داشت:نزدیک به ۴۰ سال است که از صدها هزار شهید،جانباز، ایثارگر و بسیجی از پرچم انقلاب اسلامی حمایت کرده اند تا حفظ و برافراشته شود و این آتش زدن به پرچم جمهوری نشان از حضور و دسیسه دشمنان اسلام است.
 
ولی نژاد اظهار داشت:در انتخابات ریاست جمهوری نیز مردم با حضور در پای صندوق های رای خودشان سرنوشت شان را انتخاب کردند تا دشمن دخالت نکند.
 
عضو شورای فرهنگ عمومی استان تصریح کرد:آمریکا بعد از سال ها حضور در ایران توسط مردم بیرون رانده شد و آمریکا برای بازگشت خود به ایران هشت سال جنگ، ترور،تحریم و. .. را بر مردم ایران وارد کرد ولی مردم سربلند و پیروز شدند و اجازه ندادند که پای آمریکا وارد ایران شود.
 
وی اظهار داشت: مردم ایران رسما" مشاهده کرده اند که آمریکا و پیروانش به مقدسات، ارزشها و اعتقادات ملت ایران حمله کرده اند و این برای ملت ما غیر قابل تحمل بود و هر جا که رد پای دشمن را دیده اند وارد میدان شده اند و علیه دشمنان ایستاده اند.
 
ولی نژاد تصریح کرد: امروز کسانی که این بازی را در کشور به راه انداخته اند از سوی دشمنان مثل جان کری و هیلاری کلینتون حمایت می شوند که با فرستادن پیام مردم را به غارت و حمله به اموال عمومی تشویق می‌کنند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک