مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/03/21 تعداد بازدید: 59
print
معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان: دومین دوره انتخابات انجمن هنرهای نمایشی گلستان برگزار می شود

یازرلو از برگزاری دومین دوره انتخابات انجمن هنرهای نمایشی استان گلستان در تابستان سال جاری خبر داد.

رمضان یازرلو با اشاره به اتمام دوره دوساله فعالیت هیئت امنای دوره اول انجمن هنرهای نمایشی استان گلستان، گفت: با تشکیل شورای مشورتی و بهره مندی از ظرفیت های فکری و قانونی برآن شدیم دومین دوره انتخابات انجمن هنرهای نمایشی را در تابستان سال جاری همچون گذشته با اهدافی چون تلاش برای توسعه فرهنگی و هنری و رسیدن به شاخص های اثرگذار هنرنمایش و ساختارسازی این هنر، برگزار کنیم.

معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ادامه داد: در این انتخابات تنها اعضای هسته مرکزی گروه های ثبتی نمایش که دارای پروانه فعالیت معتبراز سوی مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی هستند مجاز به رای دادن و شرکت در انتخابات خواهند بود.

یازرلو افزود: پس از اعلام نهایی اسامی نامزدها و مشخص شدن روز و ساعت انتخابات، تمامی کسانی که حق رای دارند با کارت شناسایی معتبر در محل برگزاری انتخابات حضور پیدا کرده و رای خود را در همان روز داخل صندوق آراء خواهند انداخت.

وی خاطر نشان کرد: هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی متشکل از سه نفر خواهد بود که توسط رای دهندگان انتخاب می شود و یک نفر نیز به عنوان بازرس در این انتخابات با رای شرکت کنندگان برگزیده خواهد شد.

 

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک