مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/08/04 تعداد بازدید: 89
print
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان: پیاده روی اربعین بیانگر عشق مسلمانان به امام حسین (ع)است

حجت الاسلام علی اکبر سایری گفت: پیاده روی اربعین بیانگر عشق مسلمانان به امام حسین (ع) و اهل بیت است.

حجت‌الاسلام علی اکبر سایری در بازدید از موکب بازماندگان از پیاده روی اربعین حسینی که مقابل پارک شهر گرگان برپا شد در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: برپایی موکب حرکتی خوجوش، مردمی و یک کار معنوی است و زیارت امام حسین(ع) و شرکت در حرکت عظیم پیاده‌روی تا همیشه ادامه خواهد داشت.

 
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان افزود: برپایی موکب برای ایجاد شور و شعف بین مردم و ترغیب و تشویق برای حضور در اجتماع اربعین است.
 
وی ادامه داد: پیاده‌روی اربعین که در سال‌های اخیر به صورت باشکوه و با تجمع بزرگ مسلمانان برگزار می‌شودبیانگر عشق و ارادات مسلمانان به سرور و سالار شهیدان عالم و اهل بیت( ع)است.
 
سایری تصریح کرد: اگر نهضت عاشورا و قیام امام حسین(ع) نبود دین اسلام از بین می‌رفت و اکنون نیز آزادمردی و آزادگی نداشت.
 
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان با بیان این مطلب که امروزه دشمنان از طرق مختلف به دنبال دور کردن اقشار مختلف مردم به خصوص جوانان از فرهنگ اهل‌بیت(ع) هستند گفت: باید با روشنفکری، توطئه‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی کرد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک