مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/06/24 تعداد بازدید: 22
print
 معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان: تعالی اجتماعی و خانواده محوری اساس جامعه سازی است

حجت الاسلام رضا دیلمی با بیان این مطلب که تعالی اجتماعی و خانواده محوری، اساس جامعه سازی است، گفت: سیاستگزاری ها در جبهه انقلابی و دینی بر اساس خانواده محوری طراحی و عملیاتی شود.

 معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان: تعالی اجتماعی و خانواده محوری اساس جامعه سازی است

 
حجت‌الاسلام رضا دیلمی با بیان این مطلب که تعالی اجتماعی و خانواده محوری، اساس جامعه سازی است، گفت: سیاستگزاری ها در جبهه انقلابی و دینی بر اساس خانواده محوری طراحی و عملیاتی شود.
 
 حجت‌الاسلام رضا دیلمی در نشست هم اندیشی هیئت اندیشه ورز تبلیغی بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی استان با بیان این مطلب که تعالی اجتماعی و خانواده محوری، اساس جامعه سازی است، گفت: هم افزایی، همدلی، احصاء ظرفیت ها و سیاستگزاری ها در جبهه انقلابی و دینی باید بر اساس خانواده محوری طراحی و عملیاتی شود، چرا که به فرموده مقام عظمای ولایت، سنگ بنای جامعه اسلامی را خانواده تشکیل می دهد و امروز دشمن برای ضربه زدن به این کانون تمدن ساز، تلاش می‌کند.
 
وی بیان کرد: سازمان تبلیغات اسلامی در فصل جدید حرکت خود در گام دوم انقلاب اسلامی در همین راستا پا در میدان مجاهدت فرهنگی گذاشته است و هویت و ماموریت خود را بر اساس اسلام ناب، گفتمان سازی مبانی انقلاب اسلامی در جامعه، رصد و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن از طریق راهبری زیست بوم تبلیغی به‌ویژه با استفاده از هسته های مقاومت فرهنگی مردمی و نقش آفرینی موثر در باز مهندسی عرصه های فرهنگی و اجتماعی با موضوع خانواده در مبارزه تمدنی بنا نهاده است لذا نقش بانوان در این حرکت بزرگ نقش بسیار موثری است.
 
معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان ادامه داد: بحث در حوزه مباحث فرهنگی، عقیدتی و انقلابی مباحث گسترده ای است و نیازمند برنامه ای مدون است که بحمدالله قدم های خوبی برداشته شده است.
 
وی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری در خصوص توجه به بنیان خانواده افزود: امروز هجمه های دشمن علیه بانوان و خانواده رو به افزایش است و با تمام قوای خود به میدان آمده است لذا وظیفه نهادهای فرهنگی و انقلابی بسیار سنگین است.
 
دیلمی در ادامه با بیان این جمله از رهبر معظم انقلاب که در نظام اسلامی برونداد و حاصل تعلیم و تربیت کودکان و نوجوانان و جوانان باید تربیت انسانهای مؤمن، خردمند، متفکر و اندیشمند، دانشمند، با نظم، انقلابی، دارای اخلاق اسلامی و در یک کلمه انسانهای مجاهد و اهل عمل باشد، اذعان داشت: موضوع تربیت از مطالبات مهم حضرت آقاست که اخیر بسیار ابراز نگرانی فرمودند لذا حرکت آموزش و پرورش کشور باید در طراز گفتمان انقلاب اسلامی باشد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک