مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/03/28 تعداد بازدید: 53
print
معاون فرهنگی اداره کل اوقاف گلستان:  زنده نگهداشتن یاد شهدا رمز بقای انقلاب اسلامی است

حجت‎الاسلام دارابی گفت: زنده نگهداشتن یاد شهدا رمز بقای انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام حسن دارابی در جلسه هم‎اندیشی، برنامه‌ریزی و تبیین ابعاد مختلف معنایی و موضوعی هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی و شهدای گران‌قدر هفتم تیر در جمع مدیران دستگاه‎های اجرایی اظهار کرد: در ایام مناسبتی در 20 بقعه متبرکه برنامه‎های خاصی در سطح استان گلستان در نظر گرفته می‎شود و از مبلغان در این زمینه بهره می‎جوییم.

 

معاون فرهنگی اداره کل اوقاف استان گلستان به برگزاری برنامه‎های اوقاف به مناسبت هفته حقوق بشر آمریکایی و گرامیداشت شهدای هفتم تیر اشاره کرد و افزود: خیمه‎های معرفت در این ایام مبلغان ما حضور می‎یابند و پایگاه‎های مشاوره نیز می‎توانیم در این زمینه استفاده کنیم.

 

حجت‎الاسلام دارابی افزود: فضاسازی در بقاع متبرکه به مناسبت هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی و گرامیداشت شهدای هفت‌تیر خواهیم داشت.

 

وی بیان کرد: تلاش خواهیم کرد که یاد شهدا را گرامی داریم چرا که زنده نگهداشت یاد شهدا رمز بقای جمهوری اسلامی ایران است.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک