مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/03/01 تعداد بازدید: 10
print
 معاون سیاسی استاندار گلستان: مردم از سفرهای گردشگری و غیرضروری به گلستان خودداری کنند

گرگان- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با اشاره به تعطیلات عید فطر، گفت: مردم از سفرهای گردشگری و غیرضروری به گلستان خودداری کنند.

مردم از سفرهای گردشگری و غیرضروری به گلستان خودداری کنند
 
گرگان- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با اشاره به تعطیلات عید فطر، گفت: مردم از سفرهای گردشگری و غیرضروری به گلستان خودداری کنند.
 
عبدالرضا چراغعلی با اشاره به تعطیلات عید فطر، اظهارکرد: با توجه به این وضعیت برخی از استان های کشور وضعیت قرمز دارند و شرایط پایدار گلستان هم شکننده است، از مردم تقاضا داریم که تا از سفرهای گردشگری و تفریحی به گلستان خودداری کنند.
 
وی گفت: اگر چنانچه مردم بنا به ضرورت مجبور به عبور از استان هستند، از معابر دورگذر و کمربندی های شهرها عبور کرده و در استان توقف نداشته باشند.
 
چراغعلی ادامه داد: مردم گلستان هم باید کما فی سابق اقداماتی که در راستای استمرار روند پایدار کرونا در استان است، را انجام دهند.
 
وی تصریح کرد: مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا برای ما یک اصل و مبنا است و همه اقشار و صنوف ملزم به رعایت آن هستند.
 
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان اضافه کرد: دستگاه های خدمات رسان نظامی، انتظامی و امنیتی و امداد و نجات و غیره در این ایام، بیش از پیش در آمادگی به سر می برند.
 
چراغعلی تأکید کرد که مردم تمهیدات و سیاست های مقابله با کرونا که بارزترین آن حفظ فاصله اجتماعی و پرهیز از حضور در تجمعات است، را رعایت کنند.
 
وی در خصوص روز قدس گفت که هیچ برنامه ای در این روز در سطح استان پیش بینی نشده و برنامه ها به ایام بعد از کرونا موکول شده است.
 
چراغعلی بیان کرد که ملت ایران پایدارتر و محکم تر از همیشه روحیه استکبارستیزی دارند اما با توجه به سلامت مردم و جامعه این برنامه ها لغو شده است.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک