مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/05/11 تعداد بازدید: 9
print
 معاون دانشگاه علوم پزشکی گلستان: یک فرد مبتلا به کرونا ۲ میلیون تومان هزینه بر کشور تحمیل می کند

گرگان- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: هزینه درمان یک فرد مبتلا به کرونا بین یک و نیم الی دو میلیون تومان است.

یک فرد مبتلا به کرونا ۲ میلیون تومان هزینه بر کشور تحمیل می کند
 
گرگان- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان گفت: هزینه درمان یک فرد مبتلا به کرونا بین یک و نیم الی دو میلیون تومان است.
 
 سراج الدین عارف نیا ظهر دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان با موضوع آخرین وضعیت کرونا در استان، اظهارکرد: طبق دستورالعمل های چندگانه، صنوف، ادارات، بانک ها و مراکز دیگر ملزم به رعایت پروتکل هایی بودند که مطب های درمان هم از این امر مستثنی نیستند.
 
وی افزود: برخی از مطب ها و دندانپزشکی های استان با توجه به بازدیدهای صورت گرفته جدی تر از دستورالعمل ها، پروتکل ها را رعایت کرده و البته مواردی هم بود که تذکر شفاهی و سپس تذکر کتبی داده شد.
 
عارف نیا ادامه داد: تاکنون مطب هیچ پزشکی در استان پلمب نشده ولی چند نفر را به صورت حضوری خواسته و تذکراتی داده شد.
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: همه افراد مستعد ابتلا به کرونا بوده و این بیماری زن، مرد، کودک و جوان و میانسال نمی شناسد اما در مرگ متفاوت است.
 
عارف نیا توضیح داد که کشندگی بیماری در کسانی که بیماری زمینه ای، نقص ایمنی، فشار خون بالا و غیره دارند بالاتر است.
 
وی تصریح کرد که اگر میانگین بستری یک بیمار را یک هفته در نظر بگیریم، یک و نیم الی دو میلیون تومان هزینه درمان یک فرد مبتلا به کرونا است.
 
عارف نیا بیان کرد: تست کرونا در افراد بستری در بیمارستان ها طبق تشخیص مددکار برای افراد بی بضاعت رایگان بوده و از دیگران مبلغی دریافت می شود.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک