مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/06/22 تعداد بازدید: 31
print
 معاون تبلیغات اسلامی گلستان: صلابت انقلاب اسلامی ریشه در گفتمان عاشورا دارد

گرگان- معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان گفت: اگر امروز شاهد صلابت انقلاب اسلامی در بلندای جهان و افول تمدن غرب هستیم، ریشه در تاسی به گفتمان عاشورا و اسلام ناب دارد.

صلابت انقلاب اسلامی ریشه در گفتمان عاشورا دارد
 
گرگان- معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان گفت: اگر امروز شاهد صلابت انقلاب اسلامی در بلندای جهان و افول تمدن غرب هستیم، ریشه در تاسی به گفتمان عاشورا و اسلام ناب دارد.
 
حجت الاسلام رضا دیلمی عصر شنبه در دوره آموزشی نظام اندیشه اسلام ناب در قرآن کریم، اظهارکرد: در مسیر خادمی و نوکری برای دلدادگان سیدالشهدا (ع)، از همه کارکنان ستادی و شهرستانی که برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب و بسط گفتمان عاشورا، تلاش کردند، صمیمانه سپاسگزارم.
 
دیلمی اضافه کرد: محرم امسال، علاوه بر اماکن دینی، پهنای آسمان، سقف حسینیه سید الشهدا شد
 
وی در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص گفتمان عاشورا بیان کرد: در مبارزه تمدنی هر جا سخن از مولفه های قدرت در مقابله با نظام استکباری می شود، ریشه در شناخت اسلام ناب و پیوست عبودیت و ایمان دارد.
 
دیلمی گفت: اگر امروز شاهد صلابت انقلاب اسلامی در بلندای جهان و افول تمدن غرب هستیم، ریشه در تاسی به گفتمان عاشورا و اسلام ناب دارد و این حاصل خون سیدالشهدا (ع) و حماسه کربلا است.
 
وی اضافه کرد: آموزش و توانمندسازی، ابزار تعالی است و جهت دهی و جریان سازی نگاه انقلابی و تربیتی در نهادهای فرهنگی و مذهبی، اقتضائاتی دارد و یکی از اولویت های آن، منابع انسانی در تراز انقلاب اسلامی است.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک