مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/11/27 تعداد بازدید: 44
print
 معاون تبلیغات اسلامی گلستان: ایده پردازی مهندسی اجتماعی در گلستان اجرا می شود

 ایده پردازی مهندسی اجتماعی در گلستان اجرا می شود
 
گرگان- معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان گفت: طرح نهضت پیشرفت بانوان و ایده پردازی مهندسی اجتماعی در گلستان اجرا می شود.
 
 حجت‌الاسلام رضا دیلمی شامگاه دوشنبه در نشست کارگروه تخصصی بانوان فرهیخته استان و کارگروه رویداد چالش مهندسی اجتماعی اظهارکرد: در طرح نهضت پیشرفت بانوان و ایده پردازی مهندسی اجتماعی از ظرفیت نخبگان استانی در حوزه ایده پردازی، تولید رفتار و اصلاح و تقویت باورهای اعتقادی و فرهنگی استفاده خواهد شد.
 
وی با بیان این مطلب که بانوان از ارکان مهم حوزه تربیتی در جامعه هستند، گفت: جامعه سازی دینی و تلاش برای بسترسازی تحقق تمدن نوین اسلامی، چشم انداز و افق روشن و مهم گام دوم انقلاب اسلامی در قامت اسلام ناب است.
 
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان افزود: برای تحقق تمدن نوین اسلامی با رویکرد و منشور ولایی رهبر معظم انقلاب که در هفت گام عملیاتی، طرح و بیان شده را یک تکلیف خود می‌دانیم و تبلیغ دینی و فرهنگ سازی در حرکت عمومی جامعه را از الزامات تمدنی دانسته و آن را یک تکلیف می‌دانیم.
 
دیلمی با اشاره به اینکه ما در یک جنگ تمدنی تمام عیار شناختی و ادراکی هستیم، گفت: در عصر کنونی، قدرت رسانه و روایت، یک مولفه قدرت است لذا در طراحی مدل‌های گفتمانی در حوزه‌های فرهنگی و اجتماعی، توجه به این موضوع یک اصل خدشه ناپذیر است.
 
وی خاطرنشان کرد: ما برای رسیدن به چشم انداز در سال ۱۴۰۰، به دنبال برنامه‌ای منسجم، با استفاده از همه ظرفیت‌های نظام اسلامی هستیم.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک