مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/04/03 تعداد بازدید: 10
print
 معاون امور فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان: سازمان تبلیغات اسلامی از مولفه های مردمی قدرت نرم انقلاب است

معاون اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: سازمان تبلیغات اسلامی از مولفه های مردمی قدرت نرم انقلاب و دارای یکی از منسجم ترین شبکه های تبلیغی در توسعه فرهنگ دینی و قرآنی است.

 معاون امور فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان: سازمان تبلیغات اسلامی از مولفه های مردمی قدرت نرم انقلاب است

 
معاون اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: سازمان تبلیغات اسلامی از مولفه های مردمی قدرت نرم انقلاب و دارای یکی از منسجم ترین شبکه های تبلیغی در توسعه فرهنگ دینی و قرآنی است.
 
حجت‌الاسلام رضا دیلمی در گفتگو با خبرنگاران در خصوص سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی اظهار کرد: سازمان تبلیغات نهاد مقدسی است که به فرموده رهبر معظم انقلاب یکی از حسنات و رویش های مهم انقلاب اسلامی است.
 
وی افزود: سازمان تبلیغات اسلامی یکی از مولفه های مردمی قدرت نرم انقلاب و دارای یکی از شاخص ترین و منسجم ترین شبکه های تبلیغی در توسعه فرهنگ دینی و قرآنی در جامعه اسلامی است.
 
معاون امور فرهنگی و تبلیغ اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: این نهاد مقدس در سال ۱۳۶۰ و به فرمان حضرت امام(ره) بنا شده و در ابتدا توسط بزرگانی چون: آیت الله احمد جنتی، حجت‌الاسلام محمود محمدی عراقی، و قبل از آن توسط شورایی متشکل از: شهید حقانی، شهید شیرازی، آیت الله جنتی، آیت الله مهدوی کنی و آیت الله امامی کاشانی اداره می شد.
 
وی ادامه داد: در دوره جدید مدیریت این نهاد، تحولات فاخر و برنامه محور در مسیر مردمی کردن تبلیغ و بسط فعالیت های جهادی و انقلابی در گام دوم انقلاب اسلامی و جنگ تمدنی در عرصه های مختلف آغاز شده است.
 
دیلمی بیان کرد: حیات سازمان تبلیغات با امضای امامین انقلاب اسلامی بوده و مدافع ارزش ها و خون شهدا و بسط آن ها است.
 
وی در ادامه سازمان تبلیغات اسلامی را نهادی انقلابی، جهادی و مردمی برشمرد و با اشاره به اهداف تشکیل این نهاد فرهنگی دینی، ابراز کرد: احیاء و اشاعه اندیشه تابناک اسلام، تقویت روح عبودیت الهی، ترویج اخلاق اسلامی، فرهنگ ایثار و شهادت و تفکر انقلابی در میان مردم به‌ویژه نسل جوان، دفاع از اصول نظام مقدس اسلامی، شناخت توطئه های فرهنگی تبلیغی بیگانگان، تبیین انحطاط و بطلان تفکرات الحادی و انحرافی، گسترش کمی و کیفی تبلیغات دینی و توجه دادن مردم به احساس مسئولیت عمومی در قبال مبانی اسلامی و انقلابی از جمله وظایف بسیار سنگینی است که بر عهده این سازمان نهاده شده است.
 
معاون امور فرهنگی و تبلیغ اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان، سپس به بیان ویژگی های اساسی و مهم خادمین سازمان پرداخت و گفت: تکلیف گرایی، برنامه محوری، مدیریت و روحیه جهادی، جبهه شناسی و دشمن شناسی، خدا محوری، وارستگی، تعهدپذیری، تخصص و ولایت مداری از جمله شاخصه هایی است که باید در سنگرنشینان عرصه فرهنگی دینی و انقلابی در این نهاد به وضوح دیده شود.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک