مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/10/15 تعداد بازدید: 199
print
مسئولان برای حل مشکلات مردم هم دل باشند

فائزه عبدالهی گفت:مسئولان برای حل مشکلات مردم هم دل باشند.

 کارشناس آموزش تبلیغات اسلامی گلستان:

مسئولان برای حل مشکلات مردم هم دل باشند
 
فائزه عبدالهی گفت:مسئولان برای حل مشکلات مردم هم دل باشند.
 
فائزه عبدالهی در حاشیه راهپیمایی محکومیت مردم ولایت مدار گرگان در حوادث اخیر در کشور در گفتگو با خبرنگار ان، حضور مردم را پرشور توصیف کرد و گفت: اغتشاشات اخیر در کشور با توجه به حوادثی که در منطقه و سایر کشور ها رخ داده بود قابل پیش بینی بود و عوامل بیرونی دست به دست یکدیگر دادند تا تلاش کنند تا نا آرامی در کشور به وجود بیاورند.
 
کارشناس آموزش اقشار تاثیرگذار اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان، بخشی از مطالبات مردمی که در جریان اعتراضات عنوان می شد را به حق دانست و افزود: مشکل اشتغال یکی از مشکلات اساسی مردم ماست و سالیان سال است آنگونه که باید برطرف شود رفع نشده اما بیان مطالبات با شیوه ای که با تخریب همراه باشد کار درستی نیست.
 
رئیس شورای اسلامی شهر گرگان ادامه داد: مسئولان باید برای حل مشکلات مردم همگرایی و همدلی داشته باشند و از جزیره ای عمل کردن خودداری کنند تا بتوانند به نتیجه بهتری در این زمینه برسند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک