مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1396/07/10 تعداد بازدید: 143
print
مراسم شیر خوارگان حسینی در ۶۳ امامزاده شاخص گلستان برگزار شد

حجت الاسلام سیف الله سهرابی گفت: مراسم شیر خوارگان حسینی در ۶۳ امامزاده شاخص گلستان برگزار شد.

 مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان:

مراسم شیر خوارگان حسینی در ۶۳ امامزاده شاخص گلستان برگزار شد
حجت‌الاسلام سیف الله سهرابی گفت: مراسم شیر خوارگان حسینی در ۶۳ امامزاده شاخص گلستان برگزار شد.
 
حجت‌الاسلام سیف الله سهرابی در جمع خبرنگاران استان اظهار کرد: با فرا رسیدن ماه محرم برنامه های متعددی توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه گلستان در سطح استان برگزار خواهد شد.
 
وی افزود: امسال اولین روز از ماه محرم همزمان با روز جمعه شد که با برنامه ریزی های انجام شده توانستیم مراسم «شیر خوارگان حسینی» را در ۶۳ امامزاده شاخص گلستان برگزار کنیم.
 
 
وی در خصوص هدف از برگزاری مراسم لبیک یا حسین افزود: زمانی که امام حسین (ع) به سرزمین کربلا رسیدند از هیچ کس استمداد نطلبید تا دشمنان سو استفاده نکند اما در روز عاشورا استمداد طلبید تا دشمنان نگویند که حسین از ما یاری نخواسته است.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان گفت: امروز زنان و مردان ما در امامزادگان اجتماع عظیمی با عنوان لبیک یا حسین شکل دادند تا اعلام کنند اگر در آن روزگار نبودیم یاری دهنده امام خود باشیم، امروز با سر دادن شعار لبیک یا حسین اعلام خواهیم کرد که ادامه دهنده راه حسین ابن علی (ع) خواهیم بود و اجازه نخواهیم داد نام حسین محو شود.
 
وی با اشاره به اینکه امروز لبیک یا خامنه‌ای همان لبیک یا حسین است، افزود: ما در کشور اسلامی معتقد به ولایت هستیم، هر زمانی امام زمان خود را دارد که در آن روزگار امام حسین(ع) به‌عنوان امام زمان بود.
 
سهرابی با بیان اینکه اگر امروز امام زمان ما حاضر نیستند نائب امام در بین افراد جامعه هستند، اظهار کرد: اکنون رهبر انقلاب به‌عنوان نائب الامام هستند.
 
مردم در مقابل یاوه گویی های ترامپ سرتعظمیم فرود نمی آورند
 
وی با اشاره به یاوه گویی های ترامپ رئیس جمهور آمریکا، تصریح کرد: سخنان آقای ترامپ که طی روز های اخیر در مورد جمهوری اسلامی ایران زده شد بسیار بی پایه و بی اساس است.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گلستان با بیان اینکه آمریکایی ها با پیشنهادهایی که در راستای برجام داده بودند اکنون منکر همه وعده های خود شدند، گفت: همان گونه که امام خمینی(ره) در اوایل انقلاب فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.
 
وی افزود: مردم ایران در مقابل این یاوه گویی ها مقاوم و حسینی هستند و در مقابل هر گفته ای سر تعظیم فرود نمی آورند و همچون رهبر خود امام حسین مقاوم در مقابل ظلم ایستاده اند.
 
 
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک