مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/06/22 تعداد بازدید: 31
print
 مدیرکمیته امداد گلستان خبرداد: آغاز «شور عاطفه» گلستانی ها/ با همت مردم ۲۰۰۰ تبلت تهیه می شود

گرگان- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) گلستان از آغاز شور عاطفه ها در گلستان خبرداد و گفت: بنا داریم با مشارکت خیران، دو هزار ملزومات آموزش غیرحضوری برای دانش آموزان تحت حمایت تهیه کنیم.

آغاز «شور عاطفه» گلستانی ها/ با همت مردم ۲۰۰۰ تبلت تهیه می شود
 
گرگان- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) گلستان از آغاز شور عاطفه ها در گلستان خبرداد و گفت: بنا داریم با مشارکت خیران، دو هزار ملزومات آموزش غیرحضوری برای دانش آموزان تحت حمایت تهیه کنیم.
 
عیسی بابایی با اشاره به شیوع ویروس کرونا و نیاز دانش آموزان به ملزومات آموزش مجازی اظهارکرد: پویش ایران همدل مرحله دوم با عنوان «شور عاطفه‌ها»، توسط کمیته امداد برای جمع آوری کمک‌های نیکوکاران، واحدها و بنگاه‌های تولیدی، اقتصادی و کمک‌های مردمی، از شنبه ۲۲ شهریور در سراسر کشور آغاز و تا ۱۱ مهرماه امسال ادامه خواهد داشت.
 
وی با اشاره به استعدادهای درخشان و امکانات ضعیف دانش آموزان جامعه هدف این نهاد، افزود: ما در تلاش هستیم برای تحقق عدالت آموزشی با کمک خیران اجازه ندهیم دانش‌آموزی به دلیل نداشتن امکانات لازم برای آموزش مجازی از تحصیل باز بماند.
 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان عنوان کرد: این نهاد با بیش از ۱۷ هزار دانش آموز و هزار و ۱۰۰ دانشجو تحت حمایت در نظر دارد با مشارکت ۲۱۰ مرکز نیکوکاری اقدام به جمع آوری کمک‌های نیکوکاران و خیران، برای تهیه دو هزار ملزومات آموزش غیرحضوری برای دانش آموزان تحت حمایت کند.
 
بابایی افزود: دراین پویش ملی تمرکز بر روی جمع آوری کمک‌های نیکوکاران و هم استانی ها برای تامین و خرید ملزومات آموزش غیرحضوری (تبلت) با هدف بهره‌مندی دانش آموزان کم بضاعت این نهاد حمایتی از آموزش مجازی و ایجاد شرایط برابر و مناسب برای فرزندان خانواده‌ها تحت حمایت کمیته امداد با سایر دانش آموزان است.
 
وی تصریح کرد: نیکوکاران و مردم نوعدوست گلستانی می‌توانند کمک‌های نقدی خود را از طریق درگاه های الکترونیکی و شماره حساب این نهاد و یا به صورت حضوری به تمامی دفاتر کمیته امداد سراسر استان اهدا کنند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک