مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/12/26 تعداد بازدید: 53
print
 مدیرکل کمیته امداد گلستان: ۱۷ میلیارد تومان جهیزیه به زوج های کمیته امداد گلستان پرداخت شد

گرگان- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان گفت: در زمینه کمک هزینه ازدواج امسال هزار و و ۳۰۰ سری جهیزیه به مبلغ ۱۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در گلستان پرداخت شده است.

۱۷ میلیارد تومان جهیزیه به زوج‌های کمیته امداد گلستان پرداخت شد
 
گرگان- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان گفت: در زمینه کمک هزینه ازدواج امسال هزار و و ۳۰۰ سری جهیزیه به مبلغ ۱۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در گلستان پرداخت شده است.
 
عیسی بابایی اظهار کرد: کمیته امداد گلستان ۸۳ هزار خانواده را تحت پوشش قرار داده که ۱۵ درصد جمعیت استان را شامل می‌شود.
 
وی افزود: از این تعداد ۵۸ درصد روستایی و ۴۳ درصد شهری و همچنین ۴۰ درصد از سرپرستان مرد و ۶۰ درصد و سرپرستان زن هستند.
 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان بیان کرد: در سال ۹۹ بیش از ۲۳۵ میلیارد تومان مستمری در استان پرداخت شده است.
 
بابایی اضافه کرد: در زمینه کمک هزینه ازدواج هم هزار و و ۳۰۰ سری جهیزیه به مبلغ ۱۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان پرداخت شد.
 
وی گفت: در زمینه لوازم ضروری و سرمایشی و گرمایشی، امسال هزار و ۹۱۹ کالا به ارزش دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان تحویل خانواده‌ها شد.
 
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گلستان اظهارکرد: امسال چهار هزار و ۲۰۰ نفر از مددجویان تحت پوشش صندوق بیمه روستایی قرار گرفتند و مجموعاً پنج هزار و ۹۷۳ خانواده از این خدمات بهره‌مند هستند.
 
بابایی گفت: دو هزار و ۸۰۰ خانواده شهری هم امسال از بیمه تامین اجتماعی برخوردار شده و تا پایان سال سهم بیمه ۵۰۰ خانوار که حق بیمه آنها بیش از ۹ سال است را پرداخت خواهیم کرد.
 
وی اضافه کرد: هزار و ۶۵۳ بانوی شیرده دچار سوء تغذیه که توسط دانشگاه‌علوم‌پزشکی شناسایی شدند و ماهانه ۲۰۰ هزار تومان به حساب آنها واریز می‌شود و همچنین دو هزار کودک زیر پنج سال هم از سبد کالا بهره‌مند می‌شوند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک