مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/12/02 تعداد بازدید: 16
print
 مدیرکل ستاد فرمان امام (ره) گلستان: ۹۰ تن کود رایگان در ۸ شهر گلستان توزیع می شود

گرگان- مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گلستان گفت: طرح «جهش تولید در دیمزارها» در هشت شهرستان گلستان اجرا شده و در مرحله اول ۹۰ تن کود رایگان در اختیار کشاورزان قرار می گیرد.

۹۰ تن کود رایگان در ۸ شهر گلستان توزیع می شود
 
گرگان- مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گلستان گفت: طرح «جهش تولید در دیمزارها» در هشت شهرستان گلستان اجرا شده و در مرحله اول ۹۰ تن کود رایگان در اختیار کشاورزان قرار می گیرد.
 
محمدمهدی سلمان زاده اظهارکرد: با توجه به توافقات این ستاد با وزارت جهاد کشاورزی با موضوع «جهش تولید در دیمزارها»، توزیع کودهای مورد نیاز کشاورزان از جمله سولفات آمونیوم و کود کامل (Mpk) در دستور کار ستاد اجرایی قرار گرفت که در مجموع ۹۰ تن کود با ارزش بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال توزیع خواهد شد.
 
سلمان زاده گفت: این طرح ملی در هشت شهرستان استان عبارت از آق قلا، بندرترکمن، گمیشان، علی آبادکتول، گنبدکاووس، کلاله، گالیکش و مینودشت به مرحله اجرا درآمده است.
 
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) استان گلستان گفت: از جمله اهداف این اقدام در استان توسط این ستاد توان افزایی نسبت به کشاورزان، ترویج، آموزش، پایین آوردن بخشی از هزینه های و در نتیجه افزایش سطح کیفی و کمی کلزا در سال «جهش تولید» و برابر منویات رهبر معظم انقلاب در شعار سال است.
 
سلمان زاده در پایان اشاره کرد: مقدمات این طرح در استان از جمله پشتیبانی، بکارگیری کارشناسان تخصصی مرتبط، آموزش میدانی و در روی زمین از جمله اقداماتی است که قبلاً صورت گرفت.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک