مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/11/18 تعداد بازدید: 24
print
مدیرکل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گلستان: ۴۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به بانوان گلستان پرداخت شد

گرگان- مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گلستان گفت: ۴۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی به بانوان گلستان توسط بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، پرداخت شد.

 محمدمهدی سلمان زاده اظهارکرد: بنیاد برکت در استان گلستان با اجرای طرح اجتماع محور و بنگاه محوری توانسته اقدامات اجتماعی و اقتصادی خوبی را در بخش بانوان انجام دهد.

وی افزود: از این طرح ها می توان به ۷۵۰ طرح اشتغالزا، ایجاد هزار و ۶۰۰ شغل و اعطای ۴۰ میلیارد تومان تسهیلات در حوزه اشتغالزایی بانوان اشاره کرد.

سلمان زاده بیان کرد: در این طرح ها سعی شده از توانمندی و ظرفیت های بانوان در ایجاد کارگاه ها و کسب و کارها و مشاغل خانگی از جمله دامداری، دوزندگی، صنایع دستی و غیره حمایت شود.

وی گفت: در بخش اجتماعی هم بانوان جهادی همانند مردان ضمن سازماندهی گروه های فرهنگی، آموزشی، هنری و درمانی فعالیت هایی را در استان دارند که نقش آن ها در حوادث غیرمترقبه (سیل و زلزله به ویژه در آق قلا و رامیان) و همچنین مبارزه با بیماری منحوس کرونا بر کسی پوشیده نیست. 

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) گلستان بیان کرد: در زمینه اجتماعی تاکنون ۴۵ گروه جهادی، خیریه ها و سمن ها در سامانه احسان این ستاد در استان گلستان به ثبت رسیده و فعالانه مشغول خدمت رسانی به مردم هستند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک