مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/11/27 تعداد بازدید: 36
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: کار فرهنگی و اعتقادی تاثیر مهمی در پویایی جامعه دارد

کار فرهنگی و اعتقادی تاثیر مهمی در پویایی جامعه دارد
 
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان این که پیشرفت و تحول جامعه بر اساس ایده ها، تفکر و اندیشه شکل می گیرد، گفت: کار فرهنگی و اعتقادی تاثیر مهمی در پویایی جامعه دارد.
 
حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد شامگاه دوشنبه در جلسه کارگروه رویداد چالش مهندسی اجتماعی اظهار کرد: پیشرفت و تحول آفرینی جامعه بر اساس ایده ها، تفکر و اندیشه است.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به این مطلب که هر ملتی به ایستایی رسید، عقب ماند، افزود: کار فرهنگی، اعتقادی و تبیینی تاثیر مهمی در پویایی جامعه دارد.
 
وی بیان کرد: استان گلستان در سطوح ملی و میانی خوشنام است و نخبگان موثر فرهنگی و اجتماعی را دارا است.
 
ولی نژاد گفت: دغدغه رهبر معظم انقلاب این است که طیف مذهبیون و انقلابیون متوقف نشود و فعال باقی بمانند و روبه جلو حرکت کنند.
 
وی در پایان گفت که تهیه بانک اطلاعاتی، تجمیع طرح و ایده از طرف نخبگان، اساتید و فرهیختگان و اطلاع‌رسانی گسترده در این خصوص از مصوبات این جلسه بود.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک