مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/06/24 تعداد بازدید: 22
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: هیئات مذهبی و کانون مداحان گلستان در محرم امسال درخشیدند

حجت الاسلام نورالله ولی نژاد گفت: هیئات مذهبی و کانون مداحان گلستان در محرم امسال در رعایت پروتکل های بهداشتی در مراسم عزاداری سیدالشهدا(ع) درخشیدند.

 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: هیئات مذهبی و کانون مداحان گلستان در محرم امسال درخشیدند

 
حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد گفت: هیئات مذهبی و کانون مداحان گلستان در محرم امسال در رعایت پروتکل های بهداشتی در مراسم عزاداری سیدالشهدا(ع) درخشیدند.
 
حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد در جلسه هیئات مذهبی و کانون مداحان که در سالن ولایت اداره کل تبلیغات اسلامی استان برگزار شد، اظهار کرد: هیئات مذهبی و کانون مداحان اگر به سطح بندی نهایی برسند یک ثروت ارزشمند و با ارزش افزوده هستند و این ثروت همیشه به درد نظام و انقلاب می خورند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با اشاره به فعالیت ۸۳ درصد هیئات مذهبی استان در محرم امسال گفت: ۹۵ درصد هیئات مذهبی پروتکل های بهداشتی ستاد ملی کرونا را رعایت کردند.
 
وی با بیان این مطلب که هیئات مذهبی و کانون مداحان سرمایه اجتماعی ما هستند، افزود: امسال استان در سطح ملی یکی از استان های خوش نامی است که در حوزه عزاداری محرم و رعایت پروتکل ها و دستور العمل ها با کمک کانون مداحان و شورای هیئات مذهبی خوش درخشید و مردم نیز همکاری و همراهی خوبی در این زمینه داشتند.
 
رییس ستاد محرم گلستان در ارتباط با برگزاری برنامه های ایام ماه صفر بیان کرد: چنانچه سفر به کربلا و مشهد در ستاد ملی کرونا تصویب نشود، عزاداری های استان را به همان شکل پروتکل خواهیم داشت و شرایط را برای برگزاری عزاداری ها هموار خواهیم کرد.
 
وی با بیان این مطلب که ۱۷۰۰ هیئت مذهبی و ۳ هزار مداح فعال در سطح استان داریم، گفت: اطلاعات و آمار هیئات مذهبی و کانون مداحان کامل و به روز باشد.
 
ولی نژاد تصریح کرد: همه گوش به فرمان مقام معظم رهبری هستیم و فرمایشات معظم له را حجت می‌دانیم و همه هیئت ها در این مسیر حرکت می‌کنند و مقلد هستند.

 

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک