مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/05/17 تعداد بازدید: 81
print
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: نمایشگاه مطبوعات کمکی برای بهبود فضای رسانه ای گلستان است

حجت الاسلام نورالله ولی نژاد گفت: نمایشگاه مطبوعات کمکی برای بهبود فضای رسانه ای استان گلستان است

حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد در بازدید از نمایشگاه مطبوعات استان گلستان، در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: برگزاری نمایشگاه مطبوعات در گلستان یک شروع و حرکت بسیار خوبی است که توسط اصحاب رسانه در استان رقم خورده است.

 
وی با اشاره به اینکه تا رسیدن نقطه ایده آل کمی فاصله است، افزود: ممکن است همه شرایط برای برگزاری نمایشگاه مطبوعات در استان فراهم نشده باشد اما این حرکت بسیار ارزنده و پسندیده است.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: مطبوعات استان با بضاعت کمی که در اختیار داشت توانست فضای لطیف و خودمانی را فراهم و شور و نشاط را در بین رسانه ایجاد کند.
 
وی تصریح کرد: برای برگزاری نمایشگاه بعدی باید اصحاب رسانه و خانه مطبوعات جلسه ای با صاحبان غرفه داشته باشند و این باعث خواهد شد تا به سمت نقطه مطلوب حرکت کنیم.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک