مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/06/19 تعداد بازدید: 25
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان مطرح کرد فراگیربودن هجمه دشمنان علیه خانواده ها/روشنگری ازوظایف بانوان است

گرگان- مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان این که هجمه های دشمن علیه بانوان و خانواده ها فراگیر شده است گفت: لذا وظیفه بانوان فرهیخته در هدایت دهی و روشنگری جامعه سنگین است.

فراگیربودن هجمه دشمنان علیه خانواده ها/روشنگری ازوظایف بانوان است
 
گرگان- مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان این که هجمه های دشمن علیه بانوان و خانواده ها فراگیر شده است گفت: لذا وظیفه بانوان فرهیخته در هدایت دهی و روشنگری جامعه سنگین است.
 
 حجت الاسلام نورالله ولی نژاد شامگاه چهارشنبه در نشست هم اندیشی هیئت اندیشه ورز تبلیغی بانوان اداره کل تبلیغات اسلامی اظهارکرد: بانوان نقش کلیدی در تاریخ انقلاب اسلامی داشته و این رسالت مهم همواره مورد دقت قرار گیرد.
 
وی افزود: یکی از مهم ترین وظایف هیئات اندیشه ورز، انعکاس آگاهی و معرفت افزایی به جامعه است.
 
ولی نژاد تصریح کرد: این هیئات اندیشه ورز، متشکل از بانوان عنصر موثر فرهنگی استان هستند و امروز مهم ترین مسئله، تبلیغ و ترویج اسلام ناب بوده و این رسالت به دوش بانوان فرهیخته است.
 
وی با اشاره به اینکه هجمه های دشمن علیه بانوان فراگیر شده است و هزینه های زیادی برای سست کردن بنیان خانواده ها در حال انجام است، گفت: لذا وظیفه بانوان فرهیخته در هدایت دهی و روشنگری جامعه سنگین است.
 
ولی نژاد با بیان این جمله که جمعیت بانوان فرهیخته استان دارای هویت است، افزود: هویت سرمایه است و امروز بانوان فرهیخته دارای این هویت هستند و باید از این هویت خوب که سرمایه و ثروت است در حوزه، دانشگاه و محلات استفاده کرد.
 
تعالی اجتماعی و خانواده محوری، اساس جامعه سازی است
 
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گلستان هم در این نشست گفت: هم افزایی، همدلی، احصاء ظرفیت ها و سیاستگذاری ها در جبهه انقلابی و دینی باید بر اساس خانواده محوری طراحی و عملیاتی شود، چرا که به فرموده مقام عظمای ولایت، سنگ بنای جامعه اسلامی را خانواده تشکیل می دهد و امروز دشمن برای ضربه زدن به این کانون تمدن ساز، تلاش می کند.
 
حجت الاسلام رضا دیلمی افزود: سازمان تبلیغات اسلامی در فصل جدید حرکت خود در گام دوم انقلاب اسلامی در همین راستا پا در میدان مجاهدت فرهنگی گذاشته است و هویت و ماموریت خود را بر اساس اسلام ناب، گفتمان سازی مبانی انقلاب اسلامی در جامعه، رصد و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن از طریق راهبری زیست بوم تبلیغی به ویژه با استفاده از هسته های مقاومت فرهنگی مردمی و نقش آفرینی موثر در باز مهندسی عرصه های فرهنگی و اجتماعی با محوریت خانواده در مبارزه تمدنی بنا نهاده است لذا نقش بانوان در این حرکت بزرگ نقش بسیار موثری است.
 
وی ادامه داد: بحث در حوزه مباحث فرهنگی، عقیدتی و انقلابی مباحث گسترده ای است و نیازمند برنامه ای مدون است که بحمدالله قدم های خوبی برداشته شده است.
 
دیلمی با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص توجه به بنیان خانواده، افزود: امروز هجمه های دشمن علیه بانوان و خانواده رو به افزایش است و با تمام قوای خود به میدان آمده است لذا وظیفه نهادهای فرهنگی و انقلابی بسیار سنگین است.
 
وی در ادامه با بیان این جمله از رهبر معظم انقلاب که در نظام اسلامی برونداد و حاصل تعلیم و تربیت کودکان و نوجوانان و جوانان باید تربیت انسان های مؤمن، خردمند، متفکر و اندیشمند، دانشمند، با نظم، انقلابی، دارای اخلاق اسلامی و در یک کلمه انسان های مجاهد و اهل عمل باشد، گفت: موضوع تربیت از مطالبات مهم رهبری که اخیراً هم بسیار ابراز نگرانی فرمودند لذا حرکت آموزش و پرورش کشور باید در تراز گفتمان انقلاب اسلامی باشد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک