مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/11/22 تعداد بازدید: 14
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: مردم با حضور در راهیپمایی ۲۲ بهمن با انقلاب و آرمانهای شهدا عهد بستند

حجت الاسلام نورالله ولی نژاد گفت: مردم با حضور گسترده خود در راهیپمایی 22 بهمن بار دیگر با انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر و حاج قاسم سلیمانی تجدید عهد و پیمان بستند.

 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان:

مردم با حضور در راهیپمایی ۲۲ بهمن با انقلاب و آرمانهای شهدا عهد بستند
حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد گفت: مردم با حضور گسترده خود در راهیپمایی 22 بهمن بار دیگر با انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر و حاج قاسم سلیمانی تجدید عهد و پیمان بستند.
 
حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: مردم با حضور حداکثری در راهپیمایی ۲۲ بهمن پیام اطاعت و فرمانبری از مقام معظم رهبری و نفرت و انزجار نسبت به آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب را به جهان مخابره کردند.
 
وی ادامه داد: مردم با حضور گسترده خود در راهیپمایی ۲۲ بهمن بار دیگر با انقلاب اسلامی و شهدای گرانقدر و حاج قاسم تجدید عهد و پیمان بستند و تأکید کردند که راه شهدا را ادامه می دهند و آرمان شهدا را حفظ خواهند کرد.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان تأکید کرد: مردم امروز اعلام کردند انقلاب امام راحل را ادامه خواهند داد و از راه آمده پشیمان نشدند و از نظام جمهوری اسلامی می خواهند مانع انسان های فرصت طلب و سودجو شوند و آنها را به اشد مجازات برسانند.
 
وی با بیان اینکه مردم از مسئولان انتظار دارند پاک دست و حامی نیروهای انقلابی باقی بمانند و روحیه استکبارستیزی را در خود حفظ کنند، متذکر شد: ۲۲ بهمن امسال به دلیل چهلمین روز شهادت سلیمانی متفاوت تر از همه سال ها است.
 
حجت‌الاسلام ولی نژاد تصریح کرد: مردم از جنایت آمریکا در شهادت سپهبد سلیمانی همچنان عصبانی هستند و همانطور که رزمندگان سپاه با سیلی پیش بینی شده پاسخ شرارت و شیطنت آمریکایی را دادند مردم نیز عصبانیت خود را امروز در یوم الله ۲۲ بهمن به اثبات رساندند پاسخ محکمی به استکبار جهانی دادند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک