مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/11/22 تعداد بازدید: 19
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: مردم ارزش های خود را با هیچ چیز معامله نمی کنند

گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: مردم ما در این روز نشان می دهند شرافت و سربلندی که با هزینه سنگینی به دست آوردند را با هیچ چیز دیگری معامله نخواهند کرد.

مردم ارزش های خود را با هیچ چیز معامله نمی کنند
 
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: مردم ما در این روز نشان می دهند شرافت و سربلندی که با هزینه سنگینی به دست آوردند را با هیچ چیز دیگری معامله نخواهند کرد.
 
 حجت الاسلام نورالله ولی نژاد صبح سه شنبه در حاشیه راهپیمایی ۲۲ بهمن در گرگان اظهار کرد: عموماً دهه فجر و ۲۲ بهمن در تاریخ ۴۱ ساله انقلاب اسلامی بسیار با اهمیت و نقطه عطفی برای مردم محسوب می شود.
 
وی افزود: این روز برای مردم یادآور روزی است که این ملت با دست خالی توانستند با رهبری امام خمینی حکومت ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی را سرنگون کند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان با اشاره به اینکه اراده ملت ایران بر همه اراده فائق خواهد آمد، گفت: همه این موضوعات نشان می دهد انقلاب ما از یک رمز جاودانه برخوردار است.
 
وی افزود: حضور مردم در ۲۲ بهمن نشان از این دارد که به شهدا بگویند شما آرام بخوابید ما ملت ایران به آرمان های رهبر و انقلاب وفادار خواهیم ماند و هیچ گاه به ارزش های خود پشت نمی کنیم.
 
ولی نژاد اظهار کرد: مردم ایران در ۴۱ سالگی پیروزی انقلاب اسلامی ایران آمریکا را همچنان شیطان بزرگ و اسرائیل را دولت غاصب می دانند و دفاع از مظلوم را بر خود واجب می دانند.
 
وی یادآور شد: مردم ما در این روز نشان می دهند شرافت و سربلندی که با هزینه سنگینی به دست آوردند را با هیچ چیز دیگری معامله نخواهند کرد.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: مردم انقلابی ایرانی همچنین گلستانی ها فهم صحیح و درستی از روز ۲۲ بهمن دارند و همین باعث کلافگی آمریکا شده است چرا که آمریکا همه راه های ممکن را طی کرد تا ذهن مردم را برگرداند اما مردم ما چون اعتماد ندارند فریب نخواهند خورد.
 
وی یادآور شد: امسال مردم گلستان همه برنامه های ایام دهه فجر را با نام سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزار کردند.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک