مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/01/03 تعداد بازدید: 92
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: مبعث نقطه سرنوشت ساز جهان بشریت بود

گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: مبعث نقطه سرنوشت ساز جهان بشریت بود و همه راه های سعادت و توفیق و کمال از این نقطه آغاز شد.

مبعث نقطه سرنوشت ساز جهان بشریت بود
 
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: مبعث نقطه سرنوشت ساز جهان بشریت بود و همه راه های سعادت و توفیق و کمال از این نقطه آغاز شد.
 
حجت الاسلام نورالله ولی نژاد اظهارکرد: مبعث نقطه سرنوشت ساز جهان بشریت بود و همه راه های سعادت و توفیق و کمال از این نقطه آغاز شد.
 
وی افزود: بشر باید راه سعادت و کمال و ترقی خود را می پیمود بنابراین پیامبر(ص) در ۲۷ رجب برای سعادت و هدایت بشر مأمور شد.
 
ولی نژاد گفت: انسان های نباید از وجود چنین پیامبری غفلت می کردند و باید مانند پروانه دور وی می گشتند و همه راه سعادت را در کنار ایشان جستجو می کردند.
 
وی بیان کرد: اما افسوس که بشریت راه انتخاب شده خدا را برنتافت و همچنان بخشی در کورراه و بخشی هم در ضلالت دائمی هستند.
 
ولی نژاد ادامه داد: پیامبر (ص) سه مأموریت برای خود تعریف کرد که نخستین آن ایمان و اعتقاد بود؛ ایمان به نبوت، معاد و هرچیزی که جنبه اعتقادی پیدا می کند و اگر انسان می خواهد مسلمان باشد باید اعتقاد قلبی داشته باشد.
 
وی اضافه کرد: دومین مأموریت پیامیر، افعال و اعمال عبادی است که باید در کنار معتقد بودن آنها را انجام دهد. یعنی آنچه را که در گام اول آموخت باید در این مرحله به آن عمل کند و حلال را حلال بداند و از حرام بپرهیزد.
 
ولی نژاد گفت: مأموریت سوم پیامبر دعوت به اخلاق حسنه بود؛ کسی که ایمان و اعتقاد داشته باشد و اعمال عبادی هم انجام دهد ولی اخلاق نداشته باشد، آن دو مرحله قبلی از وی پذیرفته نمی شود.
 
وی افزود: پیامبر(ص) بارها فرمودند که من برای اخلاق مبعوث شدم تا اخلاق حسنه را برای مردم به ارمغان بیاورم و بدانید که اخلاق شرط مهم دینداری و ایمان است.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان بیان کرد: بنابراین خداوند پیامبر را برای این سه امر، مأمور کرد تا سعادت را بشریت به ارمغان بیاورد و کسانی که مسلمان هستند اما اخلاق ندارند خیلی به دین آنها امیدی نیست.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک