مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/04/07 تعداد بازدید: 9
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: فرهیختگان عرصه فرهنگ هدایت گر جامعه هستند

حجت الاسلام نورالله ولی نژاد با بیان این مطلب که فرهیختگان عرصه فرهنگ هدایت گر جامعه هستند ابراز کرد: این گروه با شناخت جامعه می توانند نیازسنجیها و اولویت ها را مشخص کنند.

 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: فرهیختگان عرصه فرهنگ هدایت گر جامعه هستند

 

حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد با بیان این مطلب که فرهیختگان عرصه فرهنگ هدایت گر جامعه هستند ابراز کرد: این گروه با شناخت جامعه می توانند نیازسنجیها و اولویت ها را مشخص کنند.
 
جلسه فرهیختگان فرهنگی با موضوع نقش سازمان تبلیغات اسلامی در احیاء فرهنگ دینی به‌مناسبت هفته تبلیغ و اطلاع‌رسانی دینی، در سالن جلسات سردار شهید قاسم سلیمانی اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان برگزار شد.
 
حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد در این نشست اظهار کرد: برای تبلیغ و تبیین فرهنگ در جامعه باید پیوست فرهنگی داشته باشیم.
 
وی ادامه داد: فرهیختگان عرصه فرهنگی می‌توانند در راهکارها، مدل و تکنیک تببین مسائل فرهنگی جهت رسیدن به حصول و نتیجه به ما کمک کنند تا در هزینه‌ها صرفه جویی شود.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان این مطلب که ما به دنبال کار کم بازده نیستیم بلکه به دنبال کار زودبازده هستیم افزود: باید کاری کنیم که فعالیت‌های ما اثربخشی و بهره وری داشته باشد و بتوانیم آن را افزایش دهیم تا جامعه هدف به محصول و هدف برسد.
 
وی گفت: برنامه هایمان پژوهش محور نیست و جامعه را اندازه گیری نکردیم و نبض آن را نگرفتیم و از ظرفیت آن خوب استفاده نکردیم؛ فرهیختگان عرصه فرهنگی می توانند به ما کمک کنند جامعه نظرسنجی و اندازه گیری شود تا اولویت‌ها مشخص شود.
 
ولی نژاد با بیان این مطلب که فرهیختگان عرصه فرهنگ هدایت گر جامعه هستند ابراز کرد: با شناختی که این گروه از جامعه دارند می‌توانند نیازسنجی‌ها و اولویت‌ها را مشخص کنند و راهکارها را ارائه دهند.
 
وی بیان کرد: از این به بعد امام جماعت نداریم، امام محله داریم یعنی نقش اجتماعی داشته و محور و بحث اثباتی باشد یعنی فقط به نماز جماعت کفایت نکند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان در پایان تأکید کرد: از ظرفیت امامان محله در تبلیغ و ترویج مسائل فرهنگی، اجتماعی و تبیین شعار سال استفاده شود.

 

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک