مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/02/30 تعداد بازدید: 17
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: ظرفیت فضای مجازی گلستان برای برنامه های روز قدس بکارگیری می شود

گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: ظرفیت فضای مجازی گلستان برای برنامه های روز قدس بکارگیری می شود.

 

ظرفیت فضای مجازی گلستان برای برنامه های روز قدس بکارگیری می شود
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: ظرفیت فضای مجازی گلستان برای برنامه های روز قدس بکارگیری می شود.
 
حجت الاسلام نورالله ولی نژاد اظهارکرد: قدس متعلق به جهان اسلام بوده و همه مسلمانان حق دارند از قدس دفاع کنند و این سرزمین از دست رفته را به مسلمانان برگردانند.
 
وی افزود: در سال ۱۳۴۸، صهیونیست‌ها به کمک و حمایت دولت انگلستان، این سرزمین را که متعلق به فلسطینیان بود را اشغال کرده و هنوز هم تحت اشغال اسرائیلی‌ها است.
 
ولی نژاد گفت: فلسطینی ها قتل عام شده و کشت و کشتار رخ داد و در آن برهه کشورهای اسلامی نتوانستند از مردم مظلوم فلسطین دفاع کنند و سکوت مسلمانان و کشورهای اسلامی و پشتیبانی انگلیس سبب شد که سرزمین فلسطین در اختیار اسرائیلیان قرار گیرد.
 
وی ادامه داد: به نظر می‌رسد که یهودیان آزادی خواه باید صهیونیست‌ها را محکوم کرده زیرا آن‌ها بقیه یهودیان را بدنام می‌کنند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان بیان کرد: امروز نفرت عمومی نسبت به یهودیان در دنیا ایجاد شده در حالی که بخشی از یهودیان در این جرم شریک نبوده و موافق اشغال فلسطین هم نبودند.
 
ولی نژاد اضافه کرد: هم مسلمانان و هم یهودیان آزادی خواه که مخالف صهیونیست‌ها هستند باید برای بازگرداندن این سرزمین تلاش کنند.
 
وی افزود: جمهوری اسلامی در طول انقلاب اسلامی اصرار داشت هر فلسطینی با رأی خودش حاکمیت سرزمین خود را انتخاب کند، و این امر هم برای ساکنان اصلی مسلمان و غیرمسلمان این سرزمین صدق می‌کند.
 
ولی نژاد ادامه داد: صهیونیست‌ها خیانت بزرگی را در تاریخ مرتکب شده ولی خیانت بزرگ‌تر را آمریکا و استکبار جهانی که از این آدم کشی و ظلم و ستم حمایت کرد، انجام داد.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان اظهارکرد: دست آمریکا به خون هزاران انسان بی گناه آلوده بوده و این کشور در بسیاری از جنایت‌ها مجرم اول جهان بشریت است.
 
وی عنوان کرد: در گذشته متهم اصلی انگلستان بود ولی این کشور بعد از جنگ جهانی دوم از فلسطین خارج و آمریکا وارد شد.
 
ولی نژاد بیان کرد: مردم ایران همه ساله در روز قدس در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و محکومیت اسرائیل راهپیمایی انجام می‌دادند اما امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا این امر میسر نیست.
 
وی تصریح کرد: بنابراین برنامه‌های روز قدس امسال (برنامه‌های فرهنگی، تبلیغاتی و غیره)، در بستر فضای مجازی و رسانه‌های عمومی پیگیری می‌شود.
 
ولی نژاد گفت: در روز جمعه همه ملت ایران و ملت‌های دنیا پای سخنرانی جامع، کامل و روشنگرانه رهبری قرار خواهند نشست و یقیناً این سخنان راه روشن‌تری را به روی مسلمانان باز کرده و هدایت بشری به همراه خواهد داشت و جان تازه ای را به روح مبارزان فلسطینی خواهد دمید.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک