مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/04/04 تعداد بازدید: 10
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: زیرساخت های فرهنگی و دینی در گلستان تقویت شده است

گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: زیرساخت های فرهنگی خوبی در گلستان ایجاد شده و به دنبال ایجاد زیرساخت های نرم افزاری هستیم تا فضاهای فرهنگی و دینی را تقویت کنیم.

زیرساخت های فرهنگی و دینی در گلستان تقویت شده است
 
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: زیرساخت های فرهنگی خوبی در گلستان ایجاد شده و به دنبال ایجاد زیرساخت های نرم افزاری هستیم تا فضاهای فرهنگی و دینی را تقویت کنیم.
 
حجت الاسلام ولی نژاد بعدازظهر چهارشنبه در نشست روحانیون با استاندار گلستان اظهارکرد: سال ۱۳۶۰ امام خمینی (ره) دستور راه اندازی نهاد تبلیغات اسلامی را دادند و سازمان تبلیغات اسلامی شکل گرفت.
 
مدیر کل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: زیرساخت فرهنگی خوبی در استان ایجاد شده و به دنبال زیرساخت نرم افزاری هستیم تا به اندازه کافی و لازم فضاهای فرهنگی و دینی برای مردم فراهم کنیم.
 
ولی نژاد ادامه داد: هیئت های مذهبی، مراکز قرآنی، روحانیون و دیگر مراکز وابسته به سازمان تبلیغات فعالیت های فرهنگی دینی انجام داده و همه آنها یک فعال اجتماعی هستند.
 
وی افزود: با ایجاد زیرساخت های فرهنگی دسترسی مردم موضوعات فرهنگی و دینی تسهیل شده است.
 
ولی نژاد در ادامه به نقش روحانیون در محلات اشاره کرد و گفت: امروز نقش روحانی صرفاً یک اقامه نماز نیست بلکه روحانی امام محله است و علاوه بر نماز و توجه به دین محله، ملزم به پیگیری و رفع مشکلات رفاهی، معیشتی، آسیب های اجتماعی و اشتغال زایی و نیازمندی های محله هستند.
 
وی گفت: اگر فرهنگ آسیب ببیند همه بخش ها آسیب دیده است لذا باید در حوزه فرهنگ قوی تر عمل کنیم.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک