مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/01/04 تعداد بازدید: 73
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان خبر داد: فعالیت قرارگاه مردمی سلامت برای مقابله با کرونا در گلستان

حجت الاسلام ولی نژاد از فعالیت قرارگاه مردمی سلامت برای مقابله با کرونا در استان گلستان جهت اطلاع رسانی و فرهنگ سازی به مردم خبر داد.

 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان خبر داد: فعالیت قرارگاه مردمی سلامت برای مقابله با کرونا در گلستان

 
حجت‌الاسلام ولی نژاد از فعالیت قرارگاه مردمی سلامت برای مقابله با کرونا در استان گلستان جهت اطلاع‌رسانی و فرهنگ سازی به مردم خبر داد.
 
حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد در گفتگو با خبرنگاران ضمن گرامیداشت مبعث حضرت رسول اکرم(ص) اظهار کرد: پیامبر (ص) در روز مبعث به رسالت مبعوث شدند و همه ساله در روز و شب مبعث جشن های فراوانی در استان گلستان برگزار می شد.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان ادامه داد: امسال به دلیل شیوع کروناویروس مردم در شب مبعث پیامبر(ص) از برگزاری هر گونه جشن خودداری کردند و توصیه های دلسوزانه مدافعان سلامت را جدی گرفتند.
 
وی تأکید کرد: زندگی در خانه بهترین همکاری با مسئولان برای کنترل کرونا است و مردم در این ایام می توانند با دید و بازدید مجازی و تلفنی اوقات خود را سپری کنند و اعیاد را به یکدیگر تبریک بگویند.
 
مسئول قرارگاه مردمی سلامت گلستان خاطرنشان کرد: پیامبر(ص) برای تحقق یک مأموریت بزرگ از سوی خداوند مأمور شد و کار بزرگی را آغاز کرد، ایشان ۱۳ سال در مکه برای نبوت و رسالت اقامت کردند و ۱۰ سال در مدینه مأموریت خود را ادامه دادند و محصول آن قرآن کریم و سخن و نصایح پیامبر(ص) و ائمه(ع) برای سعادت و خوشبختی در اختیار بشر قرار گرفته است.
 
وی، حُسن خلق را از ویژگی های بارز پیامبر(ص) برشمرد و متذکر شد: پیامبر(ص) برنامه ها و مأموریت های گوناگونی را در دستور کار قرار داد اما در میان همه اقدامات، بُعد اخلاقی را برجسته کرد.
 
حجت‌الاسلام ولی نژاد با بیان اینکه مردم با تأسی از پیامبر(ص) حسن خلق را در دستور کار قرار دهند، بیان کرد: با شیوع کرونا مردم ایران اخلاق مدارانه به میدان آمدند.
 
وی ابراز کرد: دولت برای مقابله با کرونا وارد میدان شد اما مردم متوجه شدند برای مقابله با این ویروس باید نقش خود را برجسته کنند که جمعی از تشکل های دینی و مذهبی مانند شورای هیئت های مذهبی، مؤسسات و خانه های قرآنی، جبهه فرهنگی و نهادهای مختلف برای خدمات دهی به مردم پای کار آمدند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان تصریح کرد: قرارگاه مردمی سلامت استان گلستان اطلاع‌رسانی و فرهنگ سازی به مردم، تعطیلی هر گونه مراسم فرهنگی و مذهبی، تولید ماسک، ضدعفونی خیابان ها و اماکن عمومی و غیره را برعهده دارد.
 
وی با بیان اینکه بخش عمده ای از ماسک های تولیدی در حاشیه شهرها و مناطق کم برخوردار توزیع می‌شود، یادآور شد: ممکن است ماسک های تولیدی کفاف تمامی جمعیت استان گلستان را ندهد اما بخشی از نگرانی و دغدغه مردم را کاهش داده است.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک