مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/05/11 تعداد بازدید: 40
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: حجاب نقطه آسیب پذیر دشمن است

حجت الاسلام نورالله ولی نژاد با بیان این مطلب که حجاب نقطه آسیب پذیر دشمن است گفت: دشمن به دنبال این است که حجاب را از ایران و از بانوان ما بگیرد.

 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: حجاب نقطه آسیب پذیر دشمن است

 
حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد با بیان این مطلب که حجاب نقطه آسیب پذیر دشمن است گفت: دشمن به دنبال این است که حجاب را از ایران و از بانوان ما بگیرد.
 
حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد در نشست توجیهی گزینش طرح روحانیون استقرار استان با بیان این مطلب که حجاب نقطه آسیب پذیر دشمن است اظهار کرد: دشمن به دنبال این است که حجاب را از ایران و از بانوان ما بگیرد و در این راه سرمایه گذاری زیادی کرده است.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: تعامل خوبی بین روحانیون طرح هجرت و مستقر است و هر دو مامور نظام جهت تبلیغ و ترویج دین می باشند.
 
وی گفت: حضور روحانیون توانمند و مطلع به امور در نقاط آسیب پذیر و محلات یک ضرورت است و از اهمیت بالایی برخوردار است.
 
حجت‌الاسلام ولی نژاد بیان کرد: در ایام کرونا، گرگان به ۹۵ منطقه با موضوع روحانیون در بحث معیشت و طرح مواسات تقسیم شد و نقش موثری داشتند.
 
وی با بیان این مطلب که ۴۰ درصد جمعیت گلستان را اهل سنت تشکیل می دهند، گفت: از ۴ هزار شهید استان، ۵۰۰ شهید از اهل سنت است.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان اظهار داشت: از ۲۴ قومیت کشور، ۱۶ قوم با دو مذهب در گلستان سکونت دارند و با آرامش، سازگاری و مسالمت آمیز زندگی می‌کنند.
 
وی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: از حوزه اهل سنت برای اهل سنت و برای نظام و انقلاب اسلامی بتوانیم این بستر را با کمک نهاد اهل سنت فراهم و میدان و عرصه را برای کمک به فرهنگ ایجاد کنیم.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک