مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1400/01/08 تعداد بازدید: 33
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: جشن نیمه شعبان در گلستان محدود و با رعایت پروتکل ها برگزار می شود

گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: جشن نیمه شعبان در گلستان محدود و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.
 
حجت الاسلام نورالله ولی نژاد اظهار کرد: سال های گذشته جشن نیمه شعبان در گلستان باشکوه همراه با همایش و سمینارهای مختلف برگزار می شد اما امسال این برنامه ها تحت تاثیر شیوع کرونا قرار گرفته است.
 
وی گفت: به مردم توصیه می‌کنیم اگر قرار است برنامه اجرا کنند با رعایت پروتکل ها و با هماهنگی با ستاد ملی کرونا باشد.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان افزود: یکی از برنامه‌ها «ماشین پیمایی» است که در سطح شهرها با پخش سرود و مداحی، شور و شعف را به مردم منتقل می‌کند و مساجد هم می‌توانند از طریق بلندگوها در ساعات مناسب به پخش مداحی اقدام کنند.
 
ولی نژاد بیان کرد: مراسم در برخی شهرها با حفظ فاصله قابل انجام است که البته باید با هماهنگی ستاد استانی کرونا و رعایت فاصله و دستورالعمل ها و یا در فضای باز برگزار شود.
 
وی گفت: غذاها و نذورات هم باید بیرون بر بوده و مردم می‌توانند آن را به صورت خشک بسته بندی کرده و در اختیار نیازمندان قرار دهند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان اظهارکرد: در این روز به دعا و قرآن سفارش شده و مردم می توانند از اعمال معنوی بهره بگیرند.
 
ولی نژاد گفت: امسال برنامه‌ها محله محور بوده و گروه های مذهبی و سرود در محلات حضور یافته و برنامه‌های بدون تجمع اجرا خواهد شد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک