مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/02/23 تعداد بازدید: 24
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: تنها از ۲۵ درصد فضای مساجد گلستان در شب قدر استفاده می شود

گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: با توجه به مصوبه وزارت بهداشت و تصمیم دانشگاه علوم پزشکی گلستان، مقرر شد که مساجد در شب های قدر با شرایط خاص بازگشایی شود.

تنها از ۲۵ درصد فضای مساجد گلستان در شب قدر استفاده می‌شود
 
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: با توجه به مصوبه وزارت بهداشت و تصمیم دانشگاه علوم پزشکی گلستان، مقرر شد که مساجد در شب های قدر با شرایط خاص بازگشایی شود.
 
حجت الاسلام نورالله ولی نژاد  اظهارکرد: با توجه به مصوبه وزارت بهداشت و تصمیم دانشگاه علوم پزشکی گلستان، مقرر شد که مساجد در شب های قدر با شرایط خاص بازگشایی شود.
 
وی افزود: رعایت برخی از موارد در این مساجد ضروری بوده و بهتر این است که مراسم در فضای باز برگزار شود.
 
ولی نژاد ادامه داد: در صورتی که فضای باز فراهم نبود، باید از ۲۵ درصد ظرفیت مکان استفاده شده و فضا تهویه مناسب داشته باشد.
 
وی با بیان این که رعایت فاصله حداقل یک متری الزامی است، گفت: هیئت امنا و بسیج مسئول حفظ این پروتکل بوده و باید از ورود افراد مشکوک ممانعت به عمل آید.
 
ولی نژاد بیان کرد: مردم باید با ماسک و دستکش وارد مسجد شده و از وسایل شخصی (سجاده، مهر، ادعیه و غیره) استفاده کنند.
 
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: توزیع هر گونه خوراکی ممنوع بوده و مراسم در مدت حداکثر دو ساعت برگزار خواهد شد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک