مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/11/21 تعداد بازدید: 17
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: تفکر امام خمینی(ره) باعث وحدت شیعه و سنی شد

حجت الاسلام نورالله ولی نژاد گفت: تفکر امام خمینی(ره) باعث خنثی شدن توطئه های دشمنان و وحدت شیعه و سنی شد.

 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان:

تفکر امام خمینی(ره) باعث وحدت شیعه و سنی شد
 
حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد گفت: تفکر امام خمینی(ره) باعث خنثی شدن توطئه های دشمنان و وحدت شیعه و سنی شد.
 
 حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد (۲۱ بهمن) در مراسم کاروان عطر قرآن در فجر انقلاب که بمناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در مسجد امام جعفر صادق(ع) گرگان برگزار شد اظهار کرد: ۲۲ بهمن روز حماسه است و مردم با حضور خود در این روز، اتحاد و اقتدار ملت را به رخ جهانیان می کشانند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان این مطلب که مردمی کردن انقلاب از تفکرات امام خمینی (ره) بود ادامه داد: انقلاب اسلامی متعلق به هیچ قوم، صنف خاصی نیست و متعلق به همه ملت ایران است و همه اقشار جامعه در دفاع از انقلاب اسلامی شهید دادند.
 
وی یکی از توطئه های دشمنان و استکبار را ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی عنوان کرد و گفت: تفکر امام خمینی(ره) باعث خنثی شدن توطئه های دشمنان و وحدت شیعه و سنی شد.
 
ولی نژاد با اشاره به این مطلب که ۲۲ بهمن مصادف شده با چهلم سردار قاسم سلیمانی افزود: جنایت آمریکا این بود که با بی رحمی خود شهادت سپهبد قاسم سلیمانی را به شهادت رساند و لذا حضور پرشور در برنامه های دهه فجر مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و دشمنان انقلاب خواهد بود و همه مردم در این روز می‌گویند که ما هریک سردار سلیمانی هستیم.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان تاکید کرد: عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری برای ما حجت است و همه باید گوش به فرمان او باشیم و در روز ۲۲ بهمن و ۲ اسفند (انتخابات) حضور پررنگ داشته باشیم.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک