مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/06/16 تعداد بازدید: 130
print
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: تبیین و تبلیغ بیانیه گام دوم انقلاب در جامعه یک ضرورت است

حجت الاسلام نورالله ولی نژاد با بیان اینکه اجرای تبیین بیانیه گام دوم انقلاب یک تکلیف شرعی است، گفت: تبیین و تبلیغ بیانیه گام دوم انقلاب در جامعه یک ضرورت است.

حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد، بیانیه گام دوم انقلاب را یک سند مهم بالادستی کشور دانست و اظهار کرد: این سند از سوی رهبر انقلاب اسلامی ترسیم شده که بسیار مورد اهمیت است.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب شناخت کامل و دقیق نسبت به اولویت ها، ضرورت های دنیا و اشراف تاریخی به همه دوران زندگی بشری خصوصا دوره معاصر دارد، افزود: اجرای بیانه انقلاب اسلامی یک تکلیف و وظیفه شرعی، اجتماعی و انقلابی است که همه مردم باید نسبت به آن توجه داشته باشند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان با بیان اینکه مردم باید بیانیه گام دوم را بخوانند، تحلیل و تفسیر داشته باشند، گفت: در پی صدور این بیانیه آنچه که در توان افراد است باید اجرا کنند. ما یکی از آحاد این مردم هستیم که باید برای تبیین گام دوم انقلاب قدم های محکمی برداریم و تبلیغ آن را وظیفه خود بدانیم.

وی با بیان اینکه بیانیه باید به اندازه کافی تبیین و تبلیغ شود تا جامعه به ضرورت آن پی ببرد، یادآور شد: برای اینکه این تکلیف شرعی را به نتیجه برسانیم جلسات متعددی آغاز کردیم.

ولی نژاد با اشاره به اهمیت نقش و جایگاه رسانه ها در جامعه، اظهار کرد: برای اینکه جامعه به ضرورت موضوع حساسیت پیدا کند باید اصحاب رسانه پررنگ تر وارد میدان شوند و کار بیشتری در این خصوص انجام دهند.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان ادامه داد: همراهی و همکاری همه صنوف خصوصا اصحاب رسانه باعث می‌شود تا این موضوع به گفتمان و فرهنگ عمومی تبدیل شود که در این صورت جامعه تلاش می‌کند تا وظایف خود را نسبت به این بیانیه عملی و اجرایی کند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان خانواده را بیس و سرمایه جامعه دانست و گفت: برای داشتن جامعه خوب باید خانواده خوبی داشته باشیم و اگر قرار است انقلاب اسلامی را به دنیا صادر کنیم حتما باید خانواده سالم و صالح داشته باشیم.

وی یادآور شد: برای تربیت و اصلاح خانواده همه گروه ها باید تلاش کنند.علما، طلبه ها و مبلغین نقش مهمی در امر تربیت خانواده بر عهده دارند.

ولی نژاد با بیان اینکه اکنون در جامعه خانواده های صالح و سالم فراوانی وجود دارد، اظهار کرد: خانواده های سالم وصالح همان خانواده هایی هستند که برای ایستادگی در مقابل دشمن فرزندان خود را راهی جبهه ها و سوریه کردند و حماسه های مختلف چون ۲۲ بهمن، مراسم عاشورا و تاسوعا را شکل می دهند.

وی خاطرنشان کرد: برای دستیابی به خانواده متعالی باید توصیه های مقام معظم رهبری را در بیانیه گام دوم به خوبی اجرایی کنیم تا از خانواده خوبی برخوردار شویم.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک