مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/04/21 تعداد بازدید: 287
print
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: بانوان سرمایه های اجتماعی جامعه هستند

حجت الاسلام نورالله ولی نژاد گفت: بانوان سرمایه های اجتماعی هستند و حفظ حجاب آنان موجب امنیت جامعه می شود.

حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد به مناسبت روز عفاف و حجاب اظهار کرد: حجاب حق زن است و هیچ‌کس نباید زن را از این حق محروم کند.

عضو شورای فرهنگ عمومی استان گلستان بابیان اینکه حجاب برای در تنگنا قرار دادن و سخت گرفتن بر بانوان نیست و هیچ‌گاه دین و بزرگان دینی بنا ندارند بر بانوان سخت بگیرند، افزود: حجاب سرمایه‌ای است که باعث جلوگیری از سوءاستفاده می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: زن جزو سرمایه‌های بزرگ خانواده و اجتماع محسوب می‌شود که به همین منظور به بانوان توصیه‌شده برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده حجاب را حفظ کنند.

وی با اشاره به اینکه رعایت عفاف و حجاب موجب امنیت در جامعه می‌شود، یادآور شد: حجاب هیچ‌گاه محدودیت نیست بلکه مصونیت است.

حجت‌الاسلام ولی نژاد اظهار کرد: بانوان سرمایه‌های اجتماعی هر جامعه هستند و کسانی که چه دانسته و یا ندانسته از حجاب گریزان هستند بدانند قدم در راه دشمن گذاشته‌اند، بانوان جامعه توجه داشته باشند همان‌گونه که وجود بانوی محجبه در کشورهای غربی برای ما مهم است وجود یک فرد بی‌حجاب در ایران برای دشمن مهم است.

عضو شورا فرهنگ عمومی استان بابیان اینکه بی‌حجابی یکی از موضوعاتی است که اهداف دشمن را تأمین می‌کند، افزود: امروز دشمن اعتقادات، ارزش‌ها و فرهنگ مردم ایران را نشانه گرفته و تمام همت خود را در راستای تهاجم فرهنگی به کار گرفته است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان خاطرنشان کرد: امروز زنان ما با الگو گیری از حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیه می‌توانند سرمشق زنان مسلمان کشورهای دیگر شوند.

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک