مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/02/27 تعداد بازدید: 14
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: انسان ها به اندازه ظرفیت خود از شب قدر بهره می گیرند

گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: شب قدر به تعبیر قرآن بهتر از هزار ماه است و انسان ها به اندازه ظرفیت خود از این شب بهره خواهند گرفت.

انسان ها به اندازه ظرفیت خود از شب قدر بهره می گیرند
 
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: شب قدر به تعبیر قرآن بهتر از هزار ماه است و انسان ها به اندازه ظرفیت خود از این شب بهره خواهند گرفت.
 
حجت الاسلام نورالله ولی نژاد اظهارکرد: شب قدر به تعبیر قرآن بهتر از هزار ماه است و هرکس دل مهیا، روح آماده و نیت پاک داشته باشد به اندازه ظرفیت از این شب بهره خواهد گرفت.
 
وی افزود: شب قدر، شب بی نهایت، شب تعیین سرنوشت، شب عفو گذشته و تصمیم برای آینده، شب سازندگی و جبران، شب توبه و ندامت، شب آشتی با خدا و اولیا و دعا است.
 
ولی نژاد گفت: شب قدر از جمله کوچک ها بزرگ و کم های زیاد است، یعنی در طول زمان محدود می توان بهره بسیار برد.
 
وی بیان کرد: ماه رمضان از جمله ماه هایی است که برای آن مقدمه، حین و بعد پیش بینی شده است.
 
ولی نژاد توضیح داد که در درون ماه رمضان، شب قدر تعبیه شده که بسیار عظیم است و بعد از ماه رمضان هم باید مراقبت لازم برای حفظ آنچه کسب شده، انجام شود تا به راحتی از دست نرود.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: با این نگرش می توان ثروت گرانقدر و سرمایه ارزنده کسب کرد و هر کسی که قابلیت بیشتر داشته باشد، ثروت بیشتری کسب خواهد کرد.
 
وی اضافه کرد: شب قدر، بسیاری از آداب سفارش شده و مردم ما هم کاربلد هستند و یادگرفتند که اگر نتوانند در این شب ها به دلیل کرونا، در مساجد حضور یابند، اعمال را در خانه و به صورت فردی انجام دهند.
 
ولی نژاد بیان کرد: مردم در این شب همه را دعا کرده و اراده کنند اتفاقات نازیبای گذشته را تکرار نکنند و با کسانی که می توانند، آشتی کنند و تصمیم بگیرند که کار خوب را انجام داده و فعل بد را ترک کنند.
 
وی تأکید کرد باید در این شب به فکر محرومان و مستضعفان بود و از آنها دستگیری کرد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک