مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/05/11 تعداد بازدید: 11
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: آمار و اطلاعات در برنامه ریزی نقش کلیدی دارد

حجت الاسلام نورالله ولی نژاد گفت: آمار و اطلاعات در برنامه ریزی نقش بسیار مهم و کلیدی دارد و در تصمیم گیری و تصمیم سازی ها بسیار موثر است.

 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان: آمار و اطلاعات در برنامه ریزی نقش کلیدی دارد

 
حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد گفت: آمار و اطلاعات در برنامه ریزی نقش بسیار مهم و کلیدی دارد و در تصمیم گیری و تصمیم سازی ها بسیار موثر است.
 
حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد در جلسه کمیته آمار و اطلاعات این اداره کل اظهار کرد: آمار و اطلاعات در برنامه ریزی نقش بسیار مهم و کلیدی دارد و در تصمیم گیری و تصمیم سازی ها بسیار موثر است.
 
وی افزود: امروز اطلاعات گرانترین کالا، یک ثروت و سرمایه بزرگی است که در تشکیلات سازمانی می تواند خیلی گویا و کمک باشد.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان ادامه داد: اطلاعات و آمار بیشتر، اقتدار بیشتر را به ارمغان می آورد.
 
وی با اشاره به اهمیت اطلاعات و آمار، بیان کرد: ابزار یک کارمند، آمار و اطلاعات است و اقتضای کار ایجاب می‌کند که کارمند این ابزار را داشته باشد و هر بخش از سازمان حیطه فعالیتی خودش را آنالیز و اطلاعات و آمار را تکمیل کند.
 
حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد با تأکید بر تکمیل آمار و اطلاعات، گفت: همه باید اطلاعات لازم را در حوزه مأموریت های خود داشته باشند.
 
تکمیل اطلاعات و آمار بخش های مختلف اداره کل، استفاده از اساتید دانشگاه ها و مشاوره با سازمان مدیریت و برنامه ریزی جهت تکمیل اطلاعات و آمار از مصوبات این جلسه بود.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک