مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/01/04 تعداد بازدید: 79
print
 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان، ۵۰ نقطه گرگان برای فعالیت های فرهنگی روحانیون جهت مقابله با بیماری کرونا شناسایی شدند

 مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان،

۵۰ نقطه گرگان برای فعالیت‌های فرهنگی روحانیون جهت مقابله با بیماری کرونا شناسایی شدند
 
حجت‌الاسلام نوراله ولی نژاد گفت: ۵۰ نقطه گرگان برای فعالیت‌های فرهنگی روحانیون جهت مقابله با بیماری کرونا شناسایی شدند.
 
 حجت‌الاسلام نوراله ولی نژاد در کارگروه شورای تشکل‌های سلامت مردم نهاد قرارگاه فرهنگی ستاد مبارزه با کرونا ویژه امامان جماعات گرگان در سالن ولایت اداره کل تبلیغات اسلامی گلستان برگزار شد اظهار کرد: ۵۰ نقطه گرگان برای فعالیت‌های فرهنگی روحانیون، تشکل‌های مردمی و گروه‌های جهادی جهت مقابله با بیماری کرونا شناسایی شد و فعالیتهای قرارگاه فرهنگی ستاد کرونا بر عهده همین گروه ها است که حضور خوبی در گندزدایی و ضد عفونی اماکن مذهبی و عمومی و معابر و تولید وتوزیع ماسک و مواد ضدعفونی داشتند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: هرگونه خدمتی که از دست شوراهای محلات برای کاهش،مدیریت و درمان اهالی محله بر می آید انجام دهند.
 
وی با بیان این مطلب که بخش پیشگیری و خانه نشینی(کمپین در خانه بمانیم)تقویت شود گفت: دیگر بیمارستانها و کادر درمان پاسخگو نیستند اگر مردم همکاری نکنند باعث گسترش بیشتر بیماری میشود.
 
رئیس قرارگاه فرهنگی ستاد مبارزه با کرونا گلستان تصریح کرد: نماز جماعت و هرگونه تجمع تعطیل شده و این نشانه همکاری با وزارت بهداشت و درمان و مسئولان دست اندرکار است.

 

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک