مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1397/04/06 تعداد بازدید: 334
print

حجت الاسلام نورالله ولی نژادگفت:پرچمداران تبلیغ اسوه و الگوی جامعه هستند.

 حجت‌الاسلام نورالله ولی نژاد در همایش پرچمداران تبلیغ اظهار کرد: تبلیغ عرصه مهم و دیربازده است، تبلیغ خروجی کم دارد اما ماندگار است.

 
وی تبلیغ را ثمره کار فرهنگی پرچمداران تبلیغ دانست و تصریح کرد: کسانی که در حوزه کار دینی فعالیت می‌کنند رسالت سنگینی بر عهده دارند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان با اشاره به اینکه پرچمداران تبلیغ اسوه و الگوی جامعه هستند، افزود: پرچمداران تبلیغ در جامعه پیشتاز هستند، یک طلبه یا یک امام جماعت در مسجد شهرستان و محله امامت می‌کند او می‌تواند برای مردم الگو باشد و راه و رسم زندگی نشان دهد.
 
ولی‌نژاد گفت: انبیاء به‌عنوان هادیان بشر و پرچمداران تبلیغ بودند و هر کسی این راه سخت و پر فراز و نشیب را نپذیرفت، اما ائمه در این مسیر برای هدایت جامعه پیشتاز بودند تا مردم به راه توحید دعوت شوند.
 
وی با بیان اینکه کسانی که اطاعت پذیر هستند به راه رشد و تعالی رسیدند و به خاندان وحی وصل هستند، بیان کرد: علمداران و پرچمداران تبلیغ گاهی تهمت و زخم زبان می‌شوند اما خسته نمی‌شوند و همچنان راه تبلیغ را ادامه می‌دهند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان با بیان اینکه فرمانبری و چشم به ولایت دوختن از مزیت‌های گروه تبلیغ است، افزود: پرچمداران تبلیغ از یک پرچمدار تبعیت می‌کنند و از هیچ پرچمدار دیگری جز ولایت فقیه تبعیت ندارند.
 
ولی‌نژاد افزود: جلوه‌دار کردن، ظهور و بروز، امامت، زعامت و تولی گری یک کار فرهنگی است که پرچمداران تبلیغ در این زمینه پیشتاز هستند و راه حق را از باطل تمیز می‌دهند و دیگران را وارد مسیری می‌کنند که از راه باطل تبعیت نداشته باشند.
 
وی گفت: پرچمداران تبلیغ در جایی که تشخیص راه حق و باطل از یکدیگر سخت می‌شود می‌توانند حق را از باطل تمیز دهند، هر مبارزی و هر پرچمداری حق نیست و پرچمداران تبلیغ کار سختی انجام می‌دهند.
 
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گلستان با بیان اینکه برخی حرف حق می‌زنند اما اراده انجام حق را ندارند، گفت: آمریکا حرف حقوق بشر را می‌زند اما ناقض حقوق بشر است.
 
ولی‌نژاد از علما، جامعه قرآنی، هیئتی‌ها، مسجدی‌ها و تشکل‌های دینی به‌عنوان پرچمداران تبلیغ یاد کرد و گفت: شهدا بزرگترین پرچمداران تبلیغ بودند که در مقابل هیمنه دشمنان نظام ایستادند، اما به دشمنان اجازه ندادند وارد این مرز و بوم شوند.
 
گفتنی است، این همایش که بمناسبت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی وهفته تبلیغ واطلاع‌رسانی در۵ تیرماه ۹۷در سالن ولایت این اداره کل در گرگان برگزار شداز خانواده متوفیان این نهاد مقدس وهمچنین از خانواده مدافعان حرم گلستانی وابسته به این سازمان تجلیل شد.

 

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک