مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1398/05/20 تعداد بازدید: 54
print
مدیرکل بنیاد مسکن گلستان خبر داد: پرداخت ۴۸ میلیارد و ۷۷۹ میلیون تومان کمک بلاعوض به مالکان واحدهای خسارت دیده از سیل

زمانی نژاد از پرداخت ۴۸ میلیارد و ۷۷۹ میلیون تومان کمک بلاعوض به ۱۰ هزار و ۸۴۷ مالک واحد خسارت دیده از سیل در استان گلستان خبر داد.

محمدتقی زمانی نژاد گفت: در سیل گلستان 21 هزار و 102 واحد مسکونی خسارت دیدند که از این تعداد 7 هزار و 300 واحد احداثی و 13 هزار و 802 واحد تعمیری هستند.

 

مدیرکل بنیاد مسکن گلستان افزود: از این واهدها، 7 هزار و 322 واحد در شهر و 13 هزار و 780 واحد در روستاها قرار دارند.

 

وی با بیان اینکه تا کنون 20 هزار و 627 نفر از مالکین واحدهای خسارت دیده به بانک های عامل معرفی شده اند، اظهارداشت: 15 هزار و 45 نفر با بانک ها عقد قرارداد کرده اند.

 

زمانی نژاد خاطرنشان کرد: تا کنون ۴۸ میلیارد و ۷۷۹ میلیون تومان کمک بلاعوض به 10 هزار و ۸۴۷ مالک واحد خسارت دیده از سیل پرداخت شده است.

 

وی با اشاره به پایان تعمیر ۱۰ هزار و ۲۷۸ واحد مسکونی، گفت: آواربرداری ۲ هزار و ۱۶۱ واحد، پی کنی3 هزار و ۸۳۲ واحد، اجرای فونداسیون ۲ هزار و ۳۵۶ واحد، اجرای اسکلت یک هزار و ۱۳۴ واحد، اجرای سقف ۲۳۸ واحد و دیوارچینی و اتمام عملیات ساختمانی۱۲۱ واحد به پایان رسیده است.

 

مدیرکل بنیاد مسکن گلستان یادآور شد: 9 هزار تن سیمان رایگان اهدایی مقام معظم رهبری نیز در بین سیل زدگان استان توزیع شده است.

 

نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک