مرکز مشاوره آنلاین

بخش مشاوره آنلاین پورتال به منظور طرح سوالات راه اندازی شده است. شما میتوانید سوالات خود را در زمینه های مختلف ازجمله مذهبی، خانوادگی و غیره... مطرح کرده و توسط متخصص بررسی و به آنها پاسخ داده می شوند.
برای طرح سوال یا مشاهده ی سوالات دیگران، وارد بخش مشاوره آنلاین شوید.

مشاوره آنلاین

آب و هوا
1399/07/26 تعداد بازدید: 20
print
 مدیرکل اوقاف گلستان: ۵۰ هزار بسته معیشتی از محل درآمد موقوفات در گلستان توزیع شد

گرگان- مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان از توزیع ۵۰ هزار بسته معیشتی از محل درآمد موقوفات استان خبر داد.

۵۰ هزار بسته معیشتی از محل درآمد موقوفات در گلستان توزیع شد
 
گرگان- مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان از توزیع ۵۰ هزار بسته معیشتی از محل درآمد موقوفات استان خبر داد.
 
 حجت الاسلام روح الله سلیمانی فرد بعد از ظهر شنبه در حاشیه توزیع بسته های معیشتی در گرگان اظهارکرد: تاکنون چهار مرحله بسته های معیشتی به همت اصحاب وقف در گلستان توزیع شده که ۵۰ هزار بسته را شامل می شود.
 
وی افزود: تقید و تدینن مردم دارالمومنین گرگان باعث شده که اقدامات خوبی در این شهر انجام شود که جای شکرگزاری دارد.
 
سلیمانی فرد با بیان اینکه در روایات بیان شده که مومن کسی است که هزینه اش کم و فایده زیاد باشد، اضافه کرد: خیران در دوره سختی نقش مهمی داشته چون موقوفات مقید به زمان و هزینه های خاص هستند که اگر خیران به کمک ما بیایند رزمایش‌ها استمرار می یابد.
 
مدیرکل اوقاف و امور خیریه گلستان ادامه داد: چندین مرحله غذاهای گرم با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در بین مناطق محروم توزیع شده است.
 
سلیمانی فرد تصریح کرد: سنت حسنه وقف سیره نبوی و ائمه است و خیران می توانند با توجه به نیازهای جددی جامعه در این عرصه وارد شوند.
 
وی با تأکید بر وقف درعرصه سلامت گفت: ۲۵ درصد از بیمارستان‌ها و مراکز درمانی کشور موقوفه هستند و در گلستان هم قدم‌هایی برداشته شده که در آخرین مورد آن یک مرکز توانبخشی با امکانات کامل در آزادشهر وقف شد.
نظرات:

loader
© کلیه حقوق و محتوای این سایت متعلق به اداره کل تبلیغات استان گلستان می باشد .استفاده از مطالب با ذکر منبع و لینک به سایت بلامانع است.
طراحی، پیاده سازی و پشتیبانی توسط اینتک